Arama sonuçları: *

1. Hydranoid

2-3 Günlüğüne çakma hızlı sarj adaptörü kullanılabilir mi?

Peki tesekkürler bugün yarın siparis verecem derken kaldı elimdeki adaptör de gitti
  2. Hydranoid

2-3 Günlüğüne çakma hızlı sarj adaptörü kullanılabilir mi?

Merhaba arkadaslar elimde bir ucu lightning diğer ucu type c olan sarj kablom var bugün siparis verdim siparis gelene kadar çakma type c giren adaptörü mü kullanmalıyım yoksa dönüstürücü ile normal usb li adaptörlerden mi kullanayım? Biraz saçma bir soru ama idare edin abicim
  3. Hydranoid

Aliexpres ChoiceDay indirimleri

Denediniz mi bilmiyorum ama yeni Gmail açıp onla deneyin art arda 2 kez hesap açmayın günde bir tane açın veya müsait olunca açın sonra bağlayın 1715078612 Su an söylediğim gibi açtım herhangi bir sorun olmadı
  4. Hydranoid

4500 TL GTX 1660 SUPER ALINIR MI?

Olduğun ile bağlı hocam ekran kartı diye düz aratıp 2500-5500 arası fiyatlara bakın sapa bir yerdeyseniz çıkmayabilir. Param güvende ile alabilirsiniz belli bir deneme ve iade hakkınız oluyor
  5. Hydranoid

🟢 AKARYAKITA ÇİFTE İNDİRİM GELİYOR!

Demek ki zam gelecek
  6. Hydranoid

Kasa fanları nasıl çıkar.

Kabloları çıkartıp görünen vidaları sökeceksin ama önce tozunu bir seyle al direkt nemli bez veya ıslak mendille dalarsan çamur edersin fan yapraklarını da sökmeyin
  7. Hydranoid

Rx 5500 XT bu sistemde sıkıntı çıkarır mı ?

Aynen katılıyorum hemen bi Ryzen 7950x3d veya 14900k ve RTX 4090lı sistem çeksin en kısa zamanda çabuk (!)
  8. Hydranoid

RX 570 ryzen 5 5500 ile Assassin's Creed odyssey oynanır mı ?

Tabi ki bastan baslayabilirsin zaten oyuna her girdiğinde 10 tane falan profil sekmesi oluyor. Sıfırdan baslarsın istiyorsan yine Xp boost yapabilirsin sonralarda :D ama ileride yine bug hile yaparsın bence ***** bir domuz vardı Athenanın kızları mı ne onun görevinde ilk olan değil de sonralarda...
  9. Hydranoid

Yani o sana bağlı ben her zaman GTA 5i bilgisayarıma indiririm neredeyse hiç oynamam. Ben de su aralar Originse basladım tekrardan niyeyse Origins Odyssey ve belki Valhallanın dünyası çok tatlı geliyor bana arada bir oynamak lazım
  10. Hydranoid

Evet oynatır tabi ki bazı ayarlarda kasar ama kısarsan yüksekte oynarsan kasmaz
  11. Hydranoid

Tam ekran yapınca ekranda beliren siyah çizgiler

Tarayıcı değistirdiniz mi?
  12. Hydranoid

🔥İndirim Teknobiyotik Outlet işlemci Soğutmaları

Benim elimde var ama kullanmadım yedek için aldım bence benim dediğimi almak daha mantıklı 9100fe stok soğutucu bile yeter zaten. 1000 liraya Thermaltake aldığına pişman oluesun ama benim attığımı aldığına pişman olmazsın 1714727432 Benim elimde var ama kullanmadım yedek için aldım bence benim...
  13. Hydranoid

🔥İndirim Teknobiyotik Outlet işlemci Soğutmaları

Hayır alınmaz 9100f için hem değmez hem bu soğutucunun montaj şeyleri çok dandik hem parana hem emeğine yazık gördüğüm kadarıyla bunun bloğuyla attığım şeyin bloğu aynı yine de karar senin. Ben de bu var fotoğraflarını atabilirim...
  14. Hydranoid

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

Tabi ki yarar ama elzem bir şey değil oc yapılmayacaksa hiç gerek yok ben olsam anakartıma müdahale etmezdim
  15. Hydranoid

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

Hayır Amd için yaramaz çünkü Amdnin soketleri kare, yüzey alanı küçük soğutucuyu vidalarken zaten anlarsınız. Intel için lazım bu Intelin işlemci yüzeyi dikdörtgen yani orantısız soğutucu ve işlemci yüzeyi tam temas etmiyor
  16. Hydranoid

🔥İndirim Intel I5 12400f Rtx 4060 Sistem 21.270tl Peşi̇n Fi̇yatina 3 Ay Taksi̇t İmkani

Öyle yapma 100-200 bin daha ver bence kafan daha rahat olur
  17. Hydranoid

🔥 Abdullah'ın ödediği vergi dudak uçuklattı!

Ülkede vergi kaçırana laf edemeyecek konuma geldik az diyen neye göre diyor acaba? Adamın cebinden 500 çıkıyor büyük ihtimalle aldığına oranla çıkıyor bu tarz yerlerde vergi %40 gibi bir seydi geçen senelerde sen bir sey yapıyorsun en az %40ına alakasız biri gelip konuyor. Milyon dolarlık...
  18. Hydranoid

15 K LIK HAZIR SİSTEM

kankam sen denedin mi o özellestirmeyi :D 12100f için orada mecburi olarak b660 seçmek zorundasın
  19. Hydranoid

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

biraz denemen lazım arkadasın yaptığı gibi yapın sabredin
  20. Hydranoid

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

lb home a basınca yesil ısık oluyor tetikler de duyarlı oluyor diğer tuslar direkt algılıyor galiba ama dediği gibi titresim gidiyor
Top Bottom