Arama sonuçları: *

1. K

Değişimden gelen ürünün ayıplı çıkması

Merhaba, 3 ay kadar önce bir ürün aldım ürün ayıplı çıktı ve misli ile değiştirdim ancak değişimden gelen ürün de aynı kusurdan dolayı ayıplı çıktı. İade almak istiyorum ama faturadaki bedel ile şuan ki fiyatı arasında yaklaşık 10bin TL fark var, değişim isteyeceğim ama tekrar ayıplı bir ürün...
  2. K

1500 TL kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

Hocam bu ürün çakma olabilir mi? sanırım normalde fiyatı 2.5k bandında.
  3. K

1500 TL kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba kulak üstü, Bluetooth özellikli hafif, kulağı terletmeyen bir kulaklık arıyorum laptop ve telefonla uğraşırken, seyahat ederken genel olarak müzik dinlemek ve film izlemek için kullanacağım. Bütçe 1500 TL.
  4. K

Hp laptoplarda pil yüzdesi sınırlama

Hocam ayarlar bu şekilde değiştirmemi önerdiğiniz bir ayar var mı? Graphics switch kategorisinde ek olarak "Discrete" seçeneği var.
  5. K

Hp laptoplarda pil yüzdesi sınırlama

HP omen model laptobum var. Pil sağlığı için pilin belirli bir seviyenin üstüne çıkmasını engellemek için ayar varmış bunu nasıl aktif ederim?
  6. K

Acer Nitro 16 R7-7840HS v Asus Rog Strix G16 I7 13650HX hangisi tercih edilmeli?

Acer Nitro 16 AN16-41 R7-7840HS Asus Rog Strix G16 G614JV-N3159 I7 13650HX Bu iki laptop arasından üniversite ve oyun için hangisi tercih edilmeli? Aralarındaki tek fark işlemci gibi gözüküyor bu iki işlemcinin birbirlerine karşı üstünlükleri nelerdir?
  7. K

60.000TL laptop önerisi

Merhaba 1 ay içerisinde yeni bir laptop alacağım daha önceden laptop kullanmadığım için ince detaylarından pek anlamıyorum. Üniversitede kullanabileceğim, Rtx 4060-4070 bulunan bir laptop arıyorum şuan piyasadaki soğutması ve ekran paneli iyi olan laptoplar önerebilir misiniz? Bütçe 60.000TL ama...
  8. K

16" ve 17" Laptopların Soğutma Farkı

Merhaba linkini bıraktığım iki laptoptan birisini almayı düşünüyorum, hem taşıma hem de fiyat farkından dolayı 16" olan laptopa daha sıcak bakıyorum ama bırkaç yerde 16" laptopların daha çok ısındığını okudum. Aralarında hissedilir bir fark oluyor mu? HP Omen 4070 16" HP Omen 4070 17"
  9. K

Yeni nesil 4070'li Acer Nitro satışa çıkmış.

Hocam ben satışta bulamadım link var mı?
Top Bottom