Arama sonuçları: *

• Users: ZeY21
  • Order by date
  1. ZeY21

Bu sistem sizce ne kadar eder

bende öyle düşünüyorum çünkü işlemcisi ve ekran kartı iyi değil
  2. ZeY21

Bu sistem sizce ne kadar eder

çok fazla bir olayı yok gibi gözüküyor 10.000 TL falan
  3. ZeY21

Spotify uygulaması açılmıyor

güncellemeyi deneyin düzelecektir . yada göre yöneticisinden spotify işlemlerini sonlandırın sonra tekrar deneyin
  4. ZeY21

20.000 - 25.000 laptop önerisi

universtide bilgisayar bölümü okuyacağım visual studio ve oyunlarda sorun çıkarmayacak iyi bir laptop arıyorum önerilerinizi bekliyorum. iyi forumlar
  5. ZeY21

oyun oynarken bir zamandan sonra kasma sorunu yardım

macun yenilemesi ve laptop temizliği performansı arttırır eskisinden daha iyi bir performans ile karşılaşırsın denemeni öneririm
  6. ZeY21

İphone Uygulama Güncellemeleri geç geliyor

iphone 11 cihazım var ve uygulamaları güncellememe rağmen özellikler gelmiyor örnek whatsapp yeşil tema olduğu dönem aynı whatsapp sürümünü kullanmamıza rağmen arkadasımınki yeşil benimki mavi olarak duruyoru ve 1 ay sonra bana geldi şimdi ise whatsapp içinde "sohbetler" "okunmamış "gruplar"...
  7. ZeY21

Whatsapp güncellemeleri gelmiyor

neden gelmiyor
  8. ZeY21

Whatsapp güncellemeleri gelmiyor

whattsapı güncelliyorum fakat yeni özellikler gelmiyor "sohbetler" "gruplar" "okunmamış" klasörleri gelmiş fakat arkadaslarımla aynı sürümü kullanmamıza rağmen bana gelmedi whatsapp rengi yeşil olduğundada bana 1 ay sonra geldi sebebş nedir Cihazım iphone 11 İos 18
  9. ZeY21

20.000 - 25.000 arası oyuncu laptop önerisi

uniye yeni geçtim bilişim okuyorum visual studio ve oyunlarda sorun cıkartmicak bir laptop arıyorum öneriniz nedir
  10. ZeY21

LAPTOP EKRANIM Bİ ANDA YEŞİL OLDU

sorunu nedirki
  11. ZeY21

pc sökme tamir temizleme işinden anlıyorum bunun okulunu okuyup stajını yaptım fakat sorunu bulamadım o yüzden soruyorum bi anda oldu zaten
  12. ZeY21

alalı 4 yıl oluyor 1722710201 sorunu nedir
  13. ZeY21

lenevo ideapad laptop kullanıyorum oyun oynarken aniden ekranım böyle oldu hiçbir hasar yumruk falan atılmadı bianda oldu ne yapmam gerek içi açılıp bi kablo sök çıkar yapılacaksa yapabilirim görseli şu şekilde
  14. ZeY21

Truckersmp Kayıt Olamıyorum

2 saaten fazla oynadım profilim herkese açık fakat kayıt olurken steam ekranında hata yazısı ile karşılaşıyoru
  15. ZeY21

15.000 - 20.000 arası laptop önerisi

önerdiğiniz laptop varsa link atarmısınız
  16. ZeY21

gayet güzel bilgisayar fakat daha ucuzunu bulabilirim diye düşünüyorum bunuda ekledim listeye
  17. ZeY21

arkadaşlar universiteye gideceğim diye laptop almak zorundayım bütcem 15.000 - 20.000 arası her oyunu oynatacak bir laptop gerekiyor önerirseniz sevinirim iyi forumlar
Top Bottom