Arama sonuçları: *

• Users: Alican01
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

144 Hz Laptop ekranı 60 da kalıyor

MSI GF63 Thin 11SC isimli laptopu aldım trendyoldan 144 hz olarak ama bir türlü yapamadım şimdi CRU ile kendim oluşturarak deniyorum öneriniz var mı?
  2. A

SSD Değerleri Nasıl ?

SSD APACER PANTHER AS340 120 GB Dün aldım . Değerler nasıl ? Sağlık %99 diyorr bazı ssd lerin fabrikadan %99 olarak geldiğini okudum.
  3. A

Freesync , G-sync konusunda bilgi almak istiyorum.

DP kablo girişi olmayan Freesync monitörde , dp girişi olmayan Nvida GPU'da ,freesync ,gsync olarak açılır mı? Açılmaz ise monitör ayarlarından FreeSync açık olması bi işe yarar mı
  4. A

100₺ Fare Önerisi

Rampage everest gamepower gibi ürünler olmasın lütfen çok fazla kişi sorun yaşadığını söylüyollar
  5. A

ps2 klavye ile usb klavye arasında çok fark varmı?

şuan ps2 klavye kullanıyorum sorunu yok 100 liralık bir usb klavyeye geçsem bana ne katar?
  6. A

Anakart üzerinde USB 3.0 yazan bir giriş var ama kasadan takacak bir şey çıkmadı ne takacam

Anakart üzerinde USB 3.0 yazan bir giriş var ama kasadan takacak bir şey çıkmadı ne takacam? 1594138959 Anakart b450m s2h
  7. A

Hangi soğutucu daha performanslıdır

Ankete oy vermenizi ve cevaplarını bekliom akadaşlar
  8. A

TRILOGİC, elba, hadron , everesta hangi klavyeyi almalıyım

TRILOGİC, elba, hadron , everesta hangi klavyeyi almalıyım?
  9. A

B450M S2H'a ne kadar fan takabilirim?

B450M S2H'a ne kadar fan takabilirim? zalman n2 aldım 3 tane fan var 3 ünüde b450m s2h'a takabilirmiyim? takamaz isem ne yapılabilir
  10. A

350₺ F/P Kasa Önerisi

350₺ F/P Kasa RGB olması önemli değil hafa akımı olsun bilgsayar ısınmasın mümkünse
  11. A

AERO ITX ekran kartını her kasaya takabilirmiyim

aerocool-ore-saturn almayı düşünüyorum aero itx ekran kartı var takabilirmiyim sorun olurmu 1593111703 ve anakartta b450m s2h düşündüm o sorun olrumu 1593111727 bu kasaya takabileceğim 300 TL civarı psu önerir misiniz?
  12. A

psulu kasa veya psu+kasa önerisi

bulabilidiğim kasa aerocool-ore-saturn önerilerii bekliom ayrı olursa kasa en fazla 350 TL civarı psuda 300 civarı
  13. A

Dark n10 pro nasıldır?

Dark n10 pro nasıldır? Kullanan neyim varmı arkadaşlar mesajım gelmiyormu az önce başka konu aştım cevap alamadımda
  14. A

Dark Diamond PRO vs Dark N10 Pro hangisini tercih etmeliyim

Arkadaşlar sorum başlıkda olduğu gibi hangisini tercih etmeliyim sizce? Hangisi daha kalitelidir ve hava akımı daha fazladır? 1593099060 Arkadaşlar yokmu kasadan anlayan eden
  15. A

B450M S2H Ryzen 3000 Serisi için bios update gerekiyormu?

B450M S2H Ryzen 3000 Serisi için bios update gerekiyormu? Yoksa direk tak çalıştır açılıyor mu
  16. A

Bilgisayarı kapatıp açınca DPI ayarları eski haline geliyor

Bilgisayarı kapatıp açınca DPI ayarları eski haline geliyor. Bunun çözümü nedir? Bilgisayarı kapatma vesayir demezssiniz umarım.
  17. A

Ekran kartı arıza tespiti "açılmıyor "ne demek?

Ekran kartımı Servispoint'e cızırtı sesi yaptığı için gönderdim. Mesaj ile kontrol edebileceğim bir bağlantı verdiler. Arıza Tespiti:Açılmıyor Müşteri Şikâyeti Sesli çalışıyor Detay eklidir Şeklinde not almışlar. Ve şuan Durum: Sevk Edildi diyor. Bunlar ne demek...
  18. A

Yaklaşık 7 aylık telefon ne kadar eder?

Redmi note 8
  19. A

Arızalı ekran kartı nasıl garantiye gönderebilirim?

2019 yılında Vatan'dan MSI GT 1030 aldım çalışırken cızırtı sesi yapıyor. 1- Bu ürünü Vatan'a mı garantiye göndermeliyim yoksa servis Point'e mi? 2- Garanti belgesi çıkmamıştı kutudan sadece user guid diye bir şey var. Sadece fatura ile göndersem sorun olur mu? 3- Servis Point'e mesaj atmıştım...
  20. A

8 cm fan önerisi

8 cm fan önerisi
Top Bottom