Arama sonuçları: *

1. N

🔥İndirim TCL 50" 4K UHD LED Google TV 13,999₺🔥🔥

6 cof var ona göre tercihinizi yapın ayrıca işletim sistemi sıkıntılı daha önceden kullandim saphiyi tavsiye etmem yavaş baya.
  2. N

🔥İndirim TCL 50" 4K UHD LED Google TV 13,999₺🔥🔥

Ben bunun bimde satilan versiyonunu almıştım görüntü kalitesi bence bu fiyata iyi CHOT VA panel 12 cof olması lazım parlaklığı biraz sinirda ama yetersiz değil srgb oranı %89 anti glare %2 google tv var lisanslı hdr10+ var dolby vision yok 12K mi neydi geçen sene ekimde indirimli bim fiyatı...
  3. N

🔥İndirim Rx 7600 8 gb Asrock Challenger 8610 ₺

https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr4 Bu kart bu sistemde nasıl performans verir 4060li sistem mi kovalamalı ya da bu iyi midir
  4. N

VATAN PC YİNE YANIYOR 12400F-4060 19.499TL

eski konsolcu kimse yok mu bu sisteme gecilir mi:)
  5. N

VATAN PC YİNE YANIYOR 12400F-4060 19.499TL

Series X varken boyle bir sisteme gecmek mantikli olur mu acaba pcye gecmek istiyorum ama 2017den beri takip etmiyorum onerir misiniz
  6. N

Pcye geçmek için hangi ekran kartı mantıklı?

Selamlar, yaklaşık 4 senedir Xbox Series X'de oyun oynuyorum pcye gecme fikri aklımı bir süredir kurcalıyor daha önce Playstation 5 de kullandım özel oyunlarını oynamak icin alıp sattım hikaye odaklı ve rekabetçi oyunlar oynuyorum ( elden ring red dead reception 2 cod bf apex vs. ) ve monitörüm...
Top Bottom