Arama sonuçları: *

1. E

10 Bin tl telefon önerileri

y yok yd olmaz
  2. E

Hocamlar M34 te şebeke sorunu var diyolar. m34ün batarya daha iyi a25in ŞAR değeri daha iyi. bide a25 cift hoparlor
  3. E

A Aklımda o var. Güzele benziyor 1728145421 hocam zor gibi 1728145438 m34 mu a25mi hocam
  4. E

Arkadaşlar max 10k bütçe var. Kamera ve depolama önemli. Onun harici 1-2gblik oyunları oynatsın yeterli.
  5. E

Gta online arkadaş varmı ?

Yok hocam sildim ben gtayı
  6. E

Saç kuyruğundan nasıl kurturulur ?

Hocam saçın ense kısmından aşşağıya doğru çıkan saç parçası gibi bişey.Saç uzun olunca cok kotu duruyor. 1727196222 Hocam tam olmadı cizmeye çalıstım
  7. E

Saç kuyruğundan nasıl kurturulur ?

Arkadaşlar bende doğustan saç kuyruğu var ve saçım uzayınca aşırı kötu duruyor. Nasıl kurtulabilirim ? Arkadasım makasla kes bidaha çıkmaz dedi yapsam işe yararmı ?
  8. E

Youtube hesabım kendi kendine abone oluyor.

Arkadaşlar youtube hesabımda binden fazla abone var belki. Geçen bi kısmını temizledim ama simdi yine kendi kendi abone olmuş bazı kanallara napabilirim ? Birde microsft tan sürekli kod gelip duruyor
  9. E

8 Bin tl telefon önerisi

Eyw hocam zaten kararım ondan yana 1727012451 Hocam en ucuz nerden alabilirim ?
  10. E

8 Bin tl telefon önerisi

Hocamlar sa. 8k bütçe ile telefon arıyorum. Kamerası iyi olan ve2-3gblik oyunları oynatabilen bir telefon varmı ?
  11. E

Wifi şifre doğru fakat bağlanmıyor.

Geçenler misafır sifreyi istedi verdim yanlıs dedi. Bide kendimden denedim bendede yanlış dedi 2 gündür internet var ama bağlanamıyorum. Şifreye modemin panelinden baktım. Yardım edebilirmisiniz ?
  12. E

Matematikte genelleme nasıl olusturulur ?

Hocam konudan bağımsız ama 9. sınıfta 8.sınıf matematiği ile ilgili şeyler çıkarmı ?
  13. E

Matematikte genelleme nasıl olusturulur ?

Hocamlar Sa. Hoca ödev verdi yaparken bi soru ile karşılastım soru şu: Tabloda elde ettiğiniz sonuçlardan yararlanarak tabanları aynı olan üslü gösterimlere çarpma ve bölme işlemlerine dair genelleme oluşturunuz. Nasıl genelleme olusturcam ki ? 1725987633 Birde önerme oluşturun diyor
  14. E

The Crew 2 $0,80 USD (27 TL)

20 tl vardı epicte beleşe geldi 1725983940 Olm harbi aldım la
  15. E

The Crew 2 $0,80 USD (27 TL)

OHH BE SONUNDA
  16. E

Liseye geçtim nasıl çalısmalıyım ?

Hocamlar benim korkum sınıfta kalmak ve tek sıkıntı matematik. Onu nasıl düzeltirim. 2 günde 1 tekrar yaparım sınav haftaları günde 2*3 saat calısırım
  17. E

Hocamlar matematik harici sorun değil. Matematik 0 gibi bişey bende 1725900243 9dan kalmassam bidaha kalmam gibi
  18. E

Selamlar hocamlar bugun lisenin ilk günüydu ve iyi geçti. Şuana kadar toplam 1 saat belki ders çalışmısımdır belki çalışmamısımdır. Düz liseye geçtim sınıfta kalmamak için nasıl çalısmalıyım. Sadece hocayı dinleyip sınav haftası mı çalısmalıyım yoksa hergün 1-2 saat tekrar mı yapmalıyım. Daha...
  19. E

VALORANT 30 VURUYORUM 14 KP VERİYOR

VALODA DİA2DEN PLAT 1 E DUSTUM. 30 VURDUM 14KP VERDİ NAPCAM ?
  20. E

bilgisayar setup'ımı puanla

7 Çünkü kablolar çok açıkta rahatsız edici
Top Bottom