Arama sonuçları: *

• Users: Zerey
  • Order by date
  1. Z

fc24 te xbox gamepad sorunu

ben epic gamesten fc 24 aldım. kullandığım xbox 9. nesil kol var. oyuna giriş yapıyorum ama hareketlerimi 2 kez yapıyormuş gibi algılıyor. gamepad ile bir tuşa basınca klavyededen de aynı tuşa basmış sayıyor. Şu daha açıklayıcı olur arkadaşlarınızla maça girmeden kontrol cihazı seçme bölümünde...
  2. Z

x box kolum pc de iken tek hareketi 2 defa algılıyor.

o biraz zor ya. başka bilgisayar bulcan sonra oyunları indircen falan.
  3. Z

x box kolum pc de iken tek hareketi 2 defa algılıyor.

Merhabalar. ben yeni xbox kolu aldım. pc arayüzünde sorunsuz çalılşıyor. ama rdr2 ye girdiğimde ayarlarda hareket edemiyorum. 1 aşşağa indirmek için basıyorum ama olmuyor hemen geri yukarı çıkıyor. fc24 te yine ayarlarda bir sağa oynatıyorum 2 tane yapmış sayıyor. xbox kolu rdr2 ve fc24 böyle...
  4. Z

monster pusat gamepad

pusat gamepad in sorunları var mı? Ve her pc ile %100 uyum sağlar mı? yoksa 700 TL daha verip x box kolu mu almalıyım? sizce hangisi daha mantıklı?
  5. Z

xbox 9. nesil gamepad mi yoksa monster pusat gamepad mi?

Merhabalar. ben pc de kullanmak için gamepad arayışındayım. itopyada 2.200 liraya x box gamepad var. onu mu almalıyım yoksa 1.500 liralık pusat gamepad işimi görür mü?
  6. Z

rx6700xt r5 5600 lü sistemi satıp ps5 e geçmek mantıklı mı sizce?

hocam fc 24 aldım denedim ama ps5 akıcılığını alamadım. yanıtın için teşşekürler.
  7. Z

fc 24 aldım ama ps5 deki gibi akıcı değil. bir de eski kol lar uymuyor bazı oyunlara alıcaksan xbox kolu falan alman gerekiyor.
  8. Z

rx6700xt r5 5600 sistemi kaça satabilirim ve ps5 almak mantıklı olurmu? bu aralar çok ps5 ilgimi çekiyor. aldıktan sonra sıkılır mıyım?
  9. Z

Bilgisayarım ps5 gücünü veiri mi

kardeş tamam eyvallah.
  10. Z

tüm cevaplar için teşekkürle.
  11. Z

Mehaba bende asus dual rx 6700xt ile ryzen 5 5600 var. 16gb ram ile birlikte. ea fc 24 oynamak istiyorum. sizce ps5 ile kıyaslanırsa hangisi daha iyi performans veriri?
  12. Z

Googleda gezerken kasa fanlarını kapatmak sıkıntı çıkarır mı?

Pc de bazen sadece googleda oluyorum. o zamanlar kasa fanlarını kapatmanın bir sıkıntısı olur mu?
  13. Z

Valorant stabil bir fps için grafik kalitesini düşürüyorum ama fps artmıyor.

Benim bilgisayarım RX6700 xt ve ryzen 5 5600 işlemciye sahip. bu hazır toplama bir bilgisayar. bir yotube kanalı bu pc ile valorantda 400 fps alırken ben 200 fps gibi alıyorum.(fps tabii ki dalgalanıyor ama bir hayli düşük videoya göre) Grafik kalitesini düşürünce fps de düşüyor. ben 1080p hd...
Top Bottom