Arama sonuçları: *

1. S

Superonline internet sorunu

4 aydır superonline kullanıyorum. her ay belirli bir süre internetim kesiliyor. Her aradığımda türk telekom kaynaklı altyapı sorunu diyorlar, sebep olarak da hep üçüncü şahıs kaynaklı arıza, kablolar çalınmış/kutulara zarar verilmiş diyorlar ve 15 gün sonra düzelecek diyorlar. Genellikle 1-2 gün...
  2. S

Yardım hemen almam lazım Rog vs Victus laptop

Açıkçası iyi bir marka olsun kaliteli olsun düşüncesindeyim iyi markadan kastım asus msi vs. 23K altına da bu şartlarda 3060'lı bulamadım bulduklarım arasında da en mantıklı victus geldi tabii ki fazla abartmak mantıksız ama bazıları sakın alma gibi şeyler söylemiş onun için biraz kararsız kaldım...
  3. S

Kullanıcısı olarak bu yorumu yapman beni çok rahatlattı dostum sağol. Peki eksik yönleri nelerdir tavsiye eder misin?
  4. S

Sebebini merak ediyorum bro ona göre hareket edicem laf yapmana gerek yok
  5. S

kanka en basitinden victus ddr5 ram neden onu beğenmiyorsun
  6. S

kanka 23K bütçem var bildiğin laptop varsa önemebilirsin
  7. S

Arkadaşlar bu iki pc arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Victus https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-e1005nt-68s21ea-ryzen-7-6800h-16gb-ram-512gb-ssd-4gb-rtx3050ti-16-1-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00002Q5W79 Rog...
  8. S

Yardım Hangi neti tercih etmeliyim

Merhaba, Ankara'dayım ev internetine başvuracağım fakat karar veremedim. Ev sahibi kablonet kullanıyordum memnundum dedi. Sanırım 50mbps kadar destekliyor ancak fiber var mı anlayamadım. Sizlerin önerisi hangi firma olur?
  9. S

Öneri 2500₺ Telefon alacağım

Anneme 2500₺ civarında telefon alacağım. Bu fiyata "redmi note 8", "m21" gibi telefonlar var. Şuan xiaomi düşünüyorum ama daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır? (Birinin iyi dediğine başkası kötü diyor kararsız kaldım.) Edit: +-200₺ olabilir Edit2: note 9s ve realme 7 hakkında görüşlerinizi...
  10. S

Yardım Laptop SD kartı görmüyor

Windows 10
  11. S

1609011086 Dostum winrar indirdim sürücüyü kurdum ama hala kartı okumuyor ve aygıt yöneticisinde gözükmüyor
  12. S

Çalıştır dediğimde hata verdi
  13. S

Evet windows 10 bu uyarıyı verdi çalıştır dediğimde hata verdi ne yapmalıyım
  14. S

İndirdim, setup'ı kurmam mı gerekiyor?
  15. S

Sd kartı usb'den takınca okuyor fakat kartın kendi büyük adaptörünü pcye takınca okumuyor. Biraz araştırdım, aygıt yöneticisinde de sd kart görünmüyor, bir yöntem daha denedim o da olmadı. Çözümü var mıdır?
  16. S

Öneri SE 2020 vs Mi Note 10 lite

6000₺
  17. S

Öneri SE 2020 vs Mi Note 10 lite

>Arkadaşlar SE 2020 veya Xiaomi Mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı? -Performans ve uzun ömürlülük önemli. -Aynı zamanda kamera da önemli çok fotoğraf çekerim. - O fiyat bandında önerebileceğiniz başka telefon varsa yazabilirsiniz. - Max 6000₺
  18. S

Dore.com'un garantisi var mı?

Sanmıyorum tunera göre yapıyorum akortları ama kalitesinden emin değilim
  19. S

Dore.com'un garantisi var mı?

Fotoğraftaki gitarı 3 ay önce dore int sitesinden aldım. Tellerin içinden geçtiği halkalar birazcık kalktı ve en üst telin olduğu yerde boya attı (elimle bastırınca düzelmiyorlar.). Garantisi vs olur mu ya da daha kötü olmasını nasıl engellerim?
  20. S

YARDIM! Ziraat Şifresi Kilitli.. hatası

Sen de yukarıda attığım fotodaki uyarıyı almış mıydın?
Top Bottom