Arama sonuçları: *

1. I

Çözemediğim Tek kişisiniz Hanımefendi

Klasik lise dönemi aşkını bende yaşadım. Allahım karşındaki insanı bu kadar mı sever bir insan, saçma gelirdi bir aralar. Ama artık bu zehri yaşadığım için sadece üzülüyorum. Bir kızla konuşuyordum arkadaşlar bazı olaylardan ötürü kötü bir mesajlaşma ile görüşmeyi sonlandırdık ( 4 ay görmedim)...
  2. I

Sizce Kız Ne Anlatmaya çalışıyor ?

Özelden yazıyorum sana
  3. I

Duygularımı bir kenara atmam gerektiğini düşünüyorum. Yeni yelkenlere açılmayı, pişman olduğunu ve acı çektiğini söylerse affederim kendisini.
  4. I

Kara özelden instagramını alabilir miyim rahatsız etmeyeceğim, biraz senden bilgi almam lazım nasıl davranmamla ilgili 1694958990 İnstagramın varsa özelden atabilirim fotoğrafları 1694959106 Bugün soğuk bir duş aldım ve trigonometriye başladım. Melankoliden uzak duruyorum. Acı çekiyorum içimde...
  5. I

Dostum sınav senesi ve bir önceki senedeysen lütfen duygularına dikkat et. Birebir yaşamış bir insanım. Kızdan hoşlanmak bir şeyi değiştirmez, tekin biri mi ? erkeklerle çok haşır neşir mi ilişki konusunda güvenilir mi bunlara bakacaksın bunun güzellikle alakası yok. Sınav senesi böyle işlere...
  6. I

Eyvallah kara, teşekkür ederim
  7. I

Joker vardı o zamanlar, jokerden kasıt ne anlatmak istediğimi biliyorsunuz sizde. Tam da sizin dediğiniz gibi bence de Önceden beni anlatıyormuş bazı kişilere ısrarla kahve içmek istemişti geçen sene ve okul bahçesinde durduk yerde gözlerime iltifat etmişti diyelim ve bitirelim. 1694882079 Özel...
  8. I

Hocam instagramınız var mı ?
  9. I

Kendime ağır sözler söyledim umut verdin dedim sıçtım yani bas baya ama çok fazla olay zoruma gitmişti 1694881815 İnstagramın varsa orda anlatmak isterim
  10. I

Teşekkürler 1694881511 4 ay önce tartıştık kendisine küfür falan asla etmedim.
  11. I

Konuda uçup kaçıp iron man a savaş açmamışım. Gayet doğal ve bir erkeğin yaşayabileceği bir konu
  12. I

Konuya cevap vermek zorunda değilsin bro
  13. I

10. sınıfta bir kızla sıcak soğuk konuşuyorduk, kendisi bi sıcak bir soğuk davranıyordu benim gibi uzun konuşma ve sessizlik ardından uzun bir mesajla onu sevdiğimi söyledim güzel bir şekilde reddetti. Geçiştirme olayı kesinlikle yok, mesaj atınca yazan da ben olduğumdan dolayı özen...
Top Bottom