Arama sonuçları: *

1. THALVORN

Asus Tuf Gaming A15 4070 Leptop iyi mi?

Ek olarak şimdi şu modelide buldum ne diyorsunuz başka öneriniz varmı...
  2. THALVORN

Asus Tuf A15 laptop 4070(140W) R9 8845H alınır mı?

Bende bu modeli almak istiyordum baya araştırdım bir şey bulamadım tam konu açtığımda sizin konunuza denk geldim aldınızmı yada bir bilgi buldunuzmu acaba?
  3. THALVORN

Asus Tuf Gaming A15 4070 Leptop iyi mi?

Yakın zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama yanımda gezdirebileceğim bir bilgisayar lazım olduğundan Asus Tuf Gaming A15 FA507UI-LP124 modelini buldum. Kafamda birkaç soru takıldı kaldı. Eklediğim görselde toplamayı düşündüğüm kasanın bileşenleri var ve diğer fotoğrafta ise laptopun...
  4. THALVORN

2 Oyun PC den 1 Yayın PC ye Bağlantı Yapma

Merhabalar aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum ama bende şöyle bir sıkıntı var kendi bilgisayarımdaki 5 ayrı ses kanalını yayın bilgisayarına aynı şekilde aktarmak istiyorum eğer ki bir çözüm bulduysanız bana da yardımcı olabilirmisiniz?
  5. THALVORN

2 bilgisayar yayın sisteminde çoklu kanal nasıl kullanabilirim?

Merhaba normalde tek cihazdan yayın yapıyordum ve kayıt alıyordum yayını tek kanaldan 5 farklı sesi verirken videoda 5 farklı kanal sesi alarak edit esnasında sesleri istediğim gibi yönetebiliyordum örnek oyunun sesi çoksa kısıp açabiliyordum yada kendi sesimde sıkıntılar varsa...
  6. THALVORN

Monitörüm 240Hz ama capture card bağlıyınca 60'a sabitleniyor

Benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar için yazayım, ben sıkıntıyı şöyle çözdüm. AMD ekran kartı kullanıyorum, normalde adrenalin kullanıyordum sildim, sonra Pro'yu indirince bir baktım düzeldi. Ekran kartı yazılımını sil yükle yaparak sıkıntıyı çözdüm(ama cihaz önerileni 720p olduğundan...
  7. THALVORN

Monitörüm 240Hz ama capture card bağlıyınca 60'a sabitleniyor

Merhaba başlıkta da yazdığım gibi 240 Hzlük bir monitör kullanıyorum ve çift PC yayın yapıp video çekmek istiyorum ama şöyle bir sıkıntım var ki yüklediğim görselde monitörümün ayarlardan 240 Hz'e almış olmama rağmen Valorant'ta (sadece Valorant değil denediğim başka oyunlarda da) FPS 60 sabit...
  8. THALVORN

Asus Aura Sync Ile 13 Fanı nasıl kontrol ederim

Merhabalar bir sistem diziyorum Tuf Gaming GT502 model bir kasa kullanacağım bu kasanın içinde sıvı soğutma dahil Asus TUF Gaming TF120 model fandan 13 adet olacak bu fanların yanında toplamda 3 adet controller gelecek anakartın üstünde 3 tane 3 pinli argb soketi var ama aklıma şöyle bi soru...
  9. THALVORN

oyun biligsayarından yayın biligsayarındaki obs kontrolü

Merhabalar sistemimi yükselterek eski parçalarımı kullanarak 2 pc yayın ve video sistemine geçmeyi düşünüyorum ama şöyle bir durum varki macro deck adında bir program kullanıyorum bu program stream deckte yapabilidiğiniz her şeyi nerdeyse tablette yapmama olanak sunuyor ama şöyle bir durumda...
Top Bottom