Arama sonuçları: *

• Users: Kerwmq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kerwmq

Format sonrası dosyalar silindi fakat disk dolu olarak gözüküyor

arkadaşlar usbden format attım herhangi bir biçimlendirme felan yapmadım. Yani veriler kaybolmaması gerekiyordu. Windows 11 yüklendiğinde dosyalarım kayboldu fakat c diskine baktığımda dolu olarak gözüküyor.
  2. Kerwmq

Numlocksuz klavyede numlock kullanma

Num lock tuşları olmayan klavyede numlock tuşlarını kullanabilmek mümkün mü
  3. Kerwmq

Çözüldü✓ Wi-Fi adaptör mavi ekran

Arkadaşlar wi-fi adaptörü çıkardığında herhangi bir mavi ekran hatası almıyorum fakat takınca anında mavi ekran hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim
  4. Kerwmq

Yazılım için laptop önerisi

Bütçe : Maximum 25k
  5. Kerwmq

Yardım 1600TL 600W Psu önerisi

1600tl 600w psu arıyorum önerisi olan varmı?
  6. Kerwmq

PC açıkken elektrik gidip geldi

arkadaşlar pc açıkken elektrik gitti geldi. şuan çalışıyor. bi sıkıntı felan olurmu? 1697886505 parçalar felan zarar görmüşmüdür
  7. Kerwmq

Fps dalgalanması neden olur

Arkadaşlar Merhaba gta 5 oynarken 120 fpsden 50ye kadar düşüyor sebebi nedir? sistem bilgilerim imzamda 1697810482 upupup
  8. Kerwmq

Yardım Rockstar Games hesaba girilmiyor

Arkadaşlar rockstar game launcherden hesaba girerken hata veriyor
  9. Kerwmq

Yardım AMD 23.10.1 Driver Geçilmeli Mi? 🚨

23.9.3 -> 23.10.1 geçilmeli mi? Şuan kullandığım sürümde 1 Hafta önce Arama Motorunda donmalar, kasmalar oluyordu. Şuan Arama Motorunda sorun gitti fakat bazı uygulamalarda donma ve kasma başladı sizce 23.10.1 sürümüne geçmeli miyim? Fikirleriniz nedir? 1697120019 upupup
  10. Kerwmq

Yardım Monitör tam ekran yapma

Arkadaşlar ekran kartı ayarlarından tam panel, çözünürlüğü 1920x1080 yapmama rağmen monitör panelinin yanında siyahlık var. Nasıl düzeltebilirim? Ekran kartı modelim RX6650 XT, Monitörüm ise AsusVG249Q1R
  11. Kerwmq

Toz filtresi nasıl yıkanmalı

Arkadaşlar kasanın üzerindeki toz filtresinde baya bi toz birikmiş yıkasam sorun olurmu veya nasıl temizlemeliyim
  12. Kerwmq

Bu Psu idare eder mi?

https://www.itopya.com/bitfenix-nova-mesh-se-600w-80-tempered-glass-usb-30-atx-beyaz-mid-tower-kasa_u23906 Bu kasadaki psuya sahibim. Sistem yükteyken sistemden cızırtı sesi geliyor Değiştirmelimiyim?
  13. Kerwmq

Gözüme Aşırı Derece Şampuan kaçıyor

Arkadaşlar her duş aldığımda en az 2 kez gözüme şampuan kaçıyor, bol su ile gözümü yıkıyorum. Gözümü kapattığımda açtığım zaman gözüm yanıyor. Gözüme kaçmaması için ne yapmalıyım
  14. Kerwmq

GTA 5 Ne Zaman İndirime Girer

Arkadaşlar tahmininizce GTA 5 ne zaman indirime girer? Şuan fiyatı 552TL almalı mıyım sizce indirime girer mi?
  15. Kerwmq

Yardım USB'siz BİOS Güncelleme

Arkadaşlar anakart modelim B450K II USB olmadan bios güncellemesi yapabilir miyim?
  16. Kerwmq

Çözüldü✓ Monitörde güç kablosu yeri yok

arkadaslar biraz anlamıyorum kusura bakmayın hazır sistem + monitor aldım monitorun içinden güç kablosu çıktı nereye takacağım?
  17. Kerwmq

Bu Laptop Alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/hp-255-g9-amd-ryzen-5-5625u-16gb-1-tb-ssd-windows-10-home-156-fhd-6q8n2est62-p-HBCV00003ZJHHY?magaza=Techtone&url_src=and-product-detail Üniversite için alicam yazilim için
  18. Kerwmq

15.000TL Üniversite Laptop Önerisi

Yazılım için arıyorum öneriniz varmı rami 16 gb olsa güzel olur
  19. Kerwmq

Klavyesiz PC açılır mı

Arkadaşlar klavyesiz bilgisayarı açabilir miyim
  20. Kerwmq

Öneri Ofis Sandalyesi Önerir misiniz

1200₺ Ofis Sandalyesi Önerir misiniz
Top Bottom