Arama sonuçları: *

1. P

17K bütçem var, üniversite için laptop önerisi istiyorum, oyun oynamıyorum

çok teşekkür ederim harika olur 🙏🏻 1694948761 öneriniz için teşekkür ederim ama gaming düşünmüyorum oyun da oynamıyorum çok kaba görünüyor:(
  2. P

teşekkür ederim, cihazı kullanmakta mısınız acaba? 1694948602 çok teşekkür ederim önerilerinizi kaydettim
  3. P

değerlendireceğim ama 2.el düşünmemiştim hiç teşekkür ederim
  4. P

Asus Vivobook 15 Core i5 12.Nesil ne düşünüyorsunuz?

teşekkür ediyorum, acaba önerdiğiniz bir model var mıdır? bakarken dikkat etmem gerektiğini söyleyebileceğiniz bir özellik?
  5. P

teşekkür ederim yanıtınız için önerdiğiniz sessiz ve bu koşullara uygun bir model var mı acaba
  6. P

Asus Vivobook 15 Core i5 12.Nesil ne düşünüyorsunuz?

Üniversite ve günlük yaşamımda kullanacağım, pil ömrü uzun olsun istiyorum, hızlı akıcı, sessiz bir laptop arıyorum sizce uygun mudur? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-vivobook-15-12-nesil-core-i5-1235u-8gb-256gb-ssd-15-6inc-w11.html#urun-ozellikleri
  7. P

17K bütçem var Üniversitede+günlük hayatımda kullanacağım bir laptop istiyorum. Oyun oynayan biri değilim, derslerim arasında istatistik de olacak. Hızlı, akıcı, tasarımı güzel, taşıması kolay ve bataryası uzun saatler gidecek bir laptop istiyorum önerileriniz nelerdir acaba? Asus Vivobook 15...
Top Bottom