Arama sonuçları: *

1. TrollSlayer

❌İndirim Bitti! Apple Studio Display 50 bin tl

İlk önce salyanı sil bi sakin ol bilmediğin konularda çok konuşuyorsun aklın yok ama fikrin çok sana açıklama yapmaya değmez kaybol
  2. TrollSlayer

Bilgisayarımı ne kadara satabilirim ?

11-13 k arasına satarsın
  3. TrollSlayer

❌İndirim Bitti! Apple Studio Display 50 bin tl

5 k monitörde hangi ekran kartı 60 üstüne çıkabilir alıştınız fhd 2 k da 240 hzlere 5 k nın nasıl bir güç istediğinin farkında değilsiniz az araştırın komik duruma düşüyorsunuz
  4. TrollSlayer

🔥İndirim 98c755 TV 248 ekran mini LED magzaya özel 140bin tl

tüh be kaçırdık indirimi 2 şer tane alacaktım mutfağa banyoya falan neyse kısmet değilmiş makarna suyu koyayım
  5. TrollSlayer

🔥İndirim HY300 projektör yine indirimde yeni kullanıcıya dolar ile 1218 tl

Çok kurcalamadım knk daha önce p30 almıştım ondaki uygulamaları kuracağım iptv gba emulator netflix blue tv falan chrome falanda güncellenmiyor apk sını indirmeniz lazım ben apk mirror üzerinden indiriyorum
  6. TrollSlayer

Hocam ayarlardan about device girin sonra 1-2 sn aralıklarla ok tuşuna arka arkaya basın developer mod active tarzında bildirim çıkıyor önceki sayfaya gelin other setting de 2 tane daha menunun geldiğini göreceksiniz advance setting girin arkasından device performance girin sonra display ve...
  7. TrollSlayer

🔥İndirim Rog Strix RTX 3050 8999₺- MSI Aero RTX 4060 9999₺ Sevenine alev 🔥🔥🔥🔥🔥

2 ekran kartıda çok kötü hiç tavsiye etmem 4000 serisinde 4060 ti altını almayın 3000 serisinde 3060 ti altını da almayın 3050 2060 ile yakın güçte o kadar kötü bir ekran kartı
  8. TrollSlayer

hocam görüntünün netleşmesi uzun sürüyor her bölüm 5-10 dk beklemek saçma geliyor bana apk indirirseniz açılırken en yüksek görüntüde açıyor
  9. TrollSlayer

Siparişim bugün teslim edildi sorunsuz teslim edildi üründe çok güzelmiş çalıştırdığınızda developer mod kapalı device info ya girip 4-5 defa ok tuşuna basarsanız aktif edebiliyorsunuz parlaklığını falan çok arttırabiliyorsunuz netflix 480 p çalışıyor apk mirror üzerinden son sürümü indirdim çok...
  10. TrollSlayer

Hawk Fab V4 vs xDrive Hira vs xDrive Anka

bu konunun sıcak fırsat ile alakası nedir bir öğrenemediniz konuyu nerede açmanız gerektiğini
  11. TrollSlayer

Ekran kartı aldım ama hala fps değerlim yükselmedi

3080 için min r5 5600 almak lazım o bile 2k da biraz dar boğaz yapar ama hissettirmez
  12. TrollSlayer

Msi Rtx 4060 ventus 2x ekran kartı alınır mı?

4060 en kötü ekran kartlarından dlss ile gücü ancak 3060 ti - 3070 civarında kesinlikle alınmamalı diğer ekran kartlarına yönelin
  13. TrollSlayer

🔥İndirim Gainward RTX 4080 Phoenix 37.599TL

Pttavm den eskiden çok alışveriş yapmıştım ama şuanda o kadar çok dolandırıcı bulunuyor ki kitap almam
  14. TrollSlayer

İtopya yanlış eposta.

Hocam burası donanım arsivi itopya müşteri hizmetleri değil ne yapabiliriz az mantık
  15. TrollSlayer

Hocam bende p30 vardı apkmirror üzerinden güncel apk sürümünü indirmiştim hy300 geldiğinde unutmazsam dener tam sürümünün ismini atarım
  16. TrollSlayer

Netflix sorunu için apk indirebilirsiniz çok iyi çalışan sürümler var
  17. TrollSlayer

❌İndirim Bitti! 🔥🔥ALİEXPRESS PROJEKSİYON CİHAZI 1.134 LİRA 🔥🔥

Ürün açıklamasında bahsediyor 4 k ya kadar video oynatabiliyor ama görüntüyü 720 p ye kadar verebiliyor
  18. TrollSlayer

FC 24 ve Witcher 3 alınır mı

Konu yanlış yerde al bunu al al
Top Bottom