Arama sonuçları: *

1. B

RYZEN 5 5600/Rx580 8gb için 650W PSU Sistemim için yeterli midir ?

anladım hocam bunu bilmiyordum ondan sordum teşekkürler
  2. B

RYZEN 5 5600/Rx580 8gb için 650W PSU Sistemim için yeterli midir ?

Arkadaşlar selam aşağıda belirttiğim şekilde sistemim için 650W lık psu yeterli midir ? İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6 çekirdek 32 MB Cache AM4 soket 7nm (65W TDP). Ekran kartı: MSI Armor RX 580 8 GB 256 bit (185 W) Anakart: MSI PRO B550M-P GEN3 4400 MHz CPU soğutucu: Arctic Freezer 34...
  3. B

MSI B550M-P GEN3 ANAKART FAN RGB BAĞLANTISI

Arkadaşlar selam, işlemcim için kule tipi Coolermaster Hyper 212 Halo modelini aldım. Anakartımda bu soğutucunun rgb bağlantısı için 5v 3pin yuvası bulunmamakta.Sadece 12V rgb bağlantı yuvası bulunuyor. Soğutucunun rgb ışıklandırmasınıda kullanabilmem için harici olarak nasıl yapabilirim...
  4. B

MSI B550M-P GEN3 ANAKART RAM UYUMLULUĞU

Bu şekilde çıktı sanırım destekliyor
  5. B

MSI B550M-P GEN3 ANAKART RAM UYUMLULUĞU

Merhaba, MSI B550M-P GEN3 Anakart satın aldım. Ryzen 5 5600 işlemci ile birlikte kullanacağım. Ram olarakta CORSAIR CMK16GX4M2Z3600C18 VENGEANCE LPX 16GB (2 X 8GB) DDR4 DRAM 3600MHZ C18 AMD RYZEN MEMORY KİT - SİYAH satın aldım ancak anakartın sitesinde bu ram'in ismini göremedim. Destek...
  6. B

aktif kullandığım sisteme işlemci aldım değiştirsem formatlamadan sıkıntı olr mu

Anakartın bıos sürümünü kontrol etmelisin önce. Sonra markanın sistesine girerek anakart modelini yazarak 5500 için desteklenen bıos sürümünü kontrol edersin. Eğer güncel değil ise son sürüme güncelle. Aksi halde yeni işlemcin çalışmaz. Format konusunda da işlemciyi değiştirdikten sonra isteğe...
  7. B

BIOS flashback için USB oluşturma

Anlattığınızdan anladım flashback ile kolay oluyor öyle yaparım yapacaksamda.Yani şöyle sorum olacak anakarta işlemci vs. takmadan bios güncel sürüm mü değil mi anlayabiliyor muyuz ? Ya da güncel olsa dahi biz yinede her ihtimale karşı flashback ile güncelleme yapalım mı bir sorun çıkartır mı ?
  8. B

Bluetooth dongle alıcı tavsiyesi

Geçen ay bundan aldım hala kullanıyorum gayet iyi https://www.hepsiburada.com/tp-link-ub400-bluetooth-4-0-mini-usb-adaptor-p-HBV00000KNA16?magaza=Abak%C3%BCsTeknoloji
  9. B

BIOS flashback için USB oluşturma

Merhaba, Anakartın BIOS'unu flashback özelliği ile Update yapacağım. FAT32 formatında yapabilmem için 32 GB USB bellek alsam yeterli olur mu?. Ayrıca nelere dikkat etmem gerekli hazırlarken. Sistemim: İşlemci: AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6 çekirdek 32 MB cache AM4 soket 7nm. (YENİ) Ekran kartı...
Top Bottom