Arama sonuçları: *

• Users: Lux1
  • Order by date
  1. L

CS 2 SEÇKİN NE İSE YARIYOR

tavsiyen var mı cs go da global dim 5 ay gibi bir sure valorant oynadım orada radiyant olmustum ama cs devam etmek istiyorum
  2. L

profesyonel dusunuyorum acıkcası yasım 16 tavsiyen var mı faceit mi esl mi yoksa cs 2 seçkin mi hangisine girmeliyim 1696462454 onu demiyorum rekabetci vs seçkin var seçkin ne ise yarıyor onu sormustum map felan banlıyoruz ya
  3. L

Merhaba Arkadaslar CS 2 deki seçkin ne ise yarıyor
  4. L

Yardım hangi soğutma alınır

fanı oynatabilirmiyim birde benim kasamda 1 tane fan var egzoz fan arkada rgb li bu soğutucuyu alsam anakart da giris var mıdır yoksa fan çoklayıcı almam gerekir mi
  5. L

kasam cougar gemini s incehesaptan hazır sistem almıstım 1695341387 peki birsey soracam thermalright aldım diyelim b450m k2 anakart kullanıyorum ve ramlarım Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz Ram herhangi bir sıkıntı çıkarmı ramlere felan değer mi yada anakarta...
  6. L

pek anlamıyorum tıkırtı sesi var diyenler var thermalright için o yuzden 224 xts kaydım gibi oyle birsey var mı acaba
  7. L

Merhaba arakadaslar ryzen 5 5600 için soğutma arıyorum su 2 sinden hangisi daha iyi ve sesiz b450m k2 anakarta sahibim ve Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz Ram hangisi kasadaki ramlere sığar...
Top Bottom