Arama sonuçları: *

1. xSparkua.

Yardım Lian li Strimer aldım iyi mi ettim

Valla hocam strimer plus alma sansınız varsa kesinlikle plus alın strimer serisini daha önce alıp direk iade etmistim sebebi ise şöyle tel tel olması hoşuma gitmiyo ama beğendiyseniz kişisel zevk alınır üzmez
  2. xSparkua.

Yardım Lian li Strimer aldım iyi mi ettim

hocam strimer plus serisi cok iyi strimer biraz çin malı duruyo ama güzel secim strimer plus kullanıyorum bende
  3. xSparkua.

Okulu bırakanlar şu anda ne yapıyor?

resell ile ilgileniyorum şu an iyi ki de okulla ilgilenmeyi bırakmışım
  4. xSparkua.

Yağ oranımı düşürmek için tavsiye yapar mısınız

yağ oranımı olabildiğince düşürmek istiyorum youtube dan biraz araştırdım ama burda da deneyimli insanlardan tavsiye almak güzel olur
  5. xSparkua.

Gaming Koltuk önerisi

hocam tüy topladığı için değil koltuğun mekanizması kırıldı hawk dan mekanizmalarını alınca 2000tl gibi bi fiyat tutuyo ama hem tüy topladığı için hemde mekanizması gittiği icin komple yeni bisey almak istiyorum bir de arkadsı falan yırtıldı 3 yıl önce almıstım ilk cıktıgında
  6. xSparkua.

Gaming Koltuk önerisi

hawk kullanıyorum fakat evimde 3 kedi oldugu icin inanılmaz tüy topluyor kumaş olmayan bir koltuk arıyorum rahat bir model önerir misiniz bütce 5-9k arası
  7. xSparkua.

25000-26000tl arası laptop önerir misiniz

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-f15-12-nesil-core-i5-12500h-rtx3050-4gb-8gb-512gb-ssd-15-6-w11.html#images-10 bu fiyata bu alınır mı önerir misiniz 26k macx bütce
  8. xSparkua.

🔥 1 [$] DOLAR ARTIK 31 ₺ OLDU! 🔥

zaten binance dan v.b dolar almak istediğin zaman 31.3 gibi fiyatlardan alabiliyordunuz sadece dolar artık 40-50 görücek
  9. xSparkua.

AMD kart kullanan fakirler derneği 😀

nvidia kullanmama rağmen fiyatına göre gereksiz bi kart daha önce 5600xt de sıkıntı cektim ama nvidia tarafında da 1660 super de sıkıntı cektim fakir konusuna gelicek olursak insanlara böyle bi tabirde bulunmak sacma sırf kart secimi yüzünden herkes 7/24 bilgiyasarda oturan insanlar değil bana...
  10. xSparkua.

İPhone 15 PRO alınır mı

15 pm den memnunum ama cok gereksiz 13pm den gectim değişiklik hissetmedim bile değmez bence ama sen bilirsin
  11. xSparkua.

Lego önerisi yapar mısınız

su aralar lego yapmaya sardım 1000-2000tl arasına çok parçalı güzel bi lego seti önerir misiniz zaman ayırması güzel oluyo
  12. xSparkua.

Setup paylaşma konusu (2024)

https://shop.biggames.io/ stoğu bitti ama yeni bi ürünleri var
  13. xSparkua.

Instagram'da PS5 Dolandırıcılığı???

fake hocam tabii ki
  14. xSparkua.

🔥İndirim Flo Uygulamasında 2000/1000₺ İndirim Kodu🔥

ben pek bişey bulamadım ama bulan varsa değerlendirebilir
  15. xSparkua.

teşekkür ederim
  16. xSparkua.

foto bulamadım böyle bi setupum var peluş aldığımda çekmiştim
  17. xSparkua.

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

bana göre tlou2
  18. xSparkua.

İphone İos için alınır mı?

telefonlar hakkında çok bilgili değilim ama ios kullanması nedense hoşuma gidiyor android fiyat performans olarak tabi ki çok çok daha iyi ama ios daha akıcı geliyor nedense yani ben olsam gene ios alırdım ki gene yeni bir iphone telefon aldım yakın zamanda
  19. xSparkua.

❌İndirim Bitti! Lüks Parfümlerde 5000/1000₺ İndirim🔥

versace eros flame yapıştırıyorum teşekkür ettim
  20. xSparkua.

❌İndirim Bitti! Encre noire l'extreme edp parfüm 960₺

%100 garanti vermiyorum ama versace ürünlerinden dolayı yanlış bilmiyorsam cosmoland replica satıyor
Top Bottom