Arama sonuçları: *

• Users: TevEren61
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

RTX 3060 TI ekran kartlı sistem nasıldır?

Toplayacağım sistem aşağıda belirtilmişir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler. Anakart: Asus Prime H510-K İşlemci:Intel Core i5 11600KF Ekran kartı: RTX 3060TI RAM: Apacer Panther Black-Gold 2x8GB Kasa:Cooler Master MasterBox TD500 V2 700w Soğutucu:Cooler Master MasterLiquid ML240 V2
  2. T

Arkadaş İle Oynanabilecek Simulator Oyunu Önerisi

Arkadaş ile Gym Simulator 24 tarzı online bir simulator oyunu arıyoruz. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  3. T

Five Nights at Freddy's kitaplarının okuma sırası nasıldır?

Oyunun konusu gerçekten çok ilginç ve ilgi çekici hiçbir zaman oyunun eskimesine izin vermediler. Yıllardır da severek oynuyorum. Kitaplarını almak istiyorum okuma sırasını bilen birisi bilgilendirirse sevinirim. Teşekkürler
  4. T

Valorant Couldn't Start hatası

Ekteki gibi bir hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  5. T

Five Nights at Freddy's filmi kaç yaş üstü olacak ve Türkçe dublaj olacak mı?

Soru yukarda anlattım. Şimdiden teşekkürler.
  6. T

Valorant " A critical error has occurred" hatası

Oyunu açarken ekteki gibi bir hata alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  7. T

RTX 3050 Hdmı girişi kapalı

RTX 3050 ekran kartım var çift monitör yapacağım. Anakartıma birini soktum ancak ekran kartı hdmı girişi iki çentik ile kapatılmış durumda. Ekte verdim. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom