Arama sonuçları: *

1. RTX 3060 Alınır

RTX 3060 Alınır

3060 veya rx 6600 arıyorum istanbul içi elden veya param guvende ile alabilirim.
  2. A

R3 3100 B450m pro vdh max ile oc nasıl yaparım

anakartım msi b450m pro vdh max. islemcim r3 3100 overclock yapanlar varmı bu anakart ile işlemci sogutucum iyi
  3. A

İkinci el Rx6800 aldım hata mı yaptım

testini yaptiysan sıkıntısızsa bence gayet iyi zaten garantiside varmış
  4. A

6K Ekran Kartı Önerisi

bi yandan mantıklı geliyo ama ekranım g-sync ve amd wattman falan driver sorunları var deniliyor kafa karıştırıyor
  5. A

6K Ekran Kartı Önerisi

Aklımda 3 tane kart var 6400tlye Sıfır Intel Arc a750 veya 2.el rtx 3060 ve rx 6600 düsünüyorum 6k bütceyle ne tavsiye edersiniz arkadaslar.
  6. A

i5 3470 Sisteme RTX 4060 takılır mı?

görüntü verir sıkıntı olmaz sadece ekran kartının %30-40 gücünü kullanabilirsin
  7. A

Yayın + Oyun için sistem upgrade

valorant ve cs oynarken yayını ekran kartından vermezsen her türlü drop yersin iyi bir sistemin olsa bile
  8. A

Öneri ASUS VG248QG 165Hz - 0.5MS Hakkında..

tn panel ama renkler falan ips kadar var biraz doygunluğu arttırınca ve 0 ghosting olması da guzel bu fiyata denk geldi aldim memnunum simdilik monitorden olu piksel ışık sızması vb de olmadı, Genelde bu fiyata satılan ips monitorlerde pivot vb de olmuyor o yuzden boyle bir tercih yaptim almak...
  9. A

Öneri ASUS VG248QG 165Hz - 0.5MS Hakkında..

merhaba aynı monitor bendede var birkaç sorum olucak, monitorun çerçevesinde hafif çıtlamalar oluyormu sende ve milimetrik bosluklar var aynısı varmı sendede. Memnunmusun hala kullanıyorsan
Top Bottom