Arama sonuçları: *

1. I

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Evet
  2. I

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Monitöre güç geliyor ışık yanıyor ama görüntü gelmiyor
  3. I

Monitöre güç ve görüntü gitmiyor

1 saat falan önce bilgisayar oyun oynarken siyah ekran verdi 10 15 saniye sonra düzeldi sonra kapattım bilgisayarı az önce geldim bilgisayarı açtım monitöre güç geldi görüntü gelmedi kapattım tekrar açtım şimdi monitöre hem güç hemde görüntü gelmiyor
  4. I

Yardım Telefonun mikrofonu çalışmıyor

Yok knk işe yaramadı 1712777244 Evet ettim ve mikrofonda söylediğim ses gelmiyor
  5. I

Nasıl yani ayarlarda tanımlama diye biyer yok 1712775629 Evet var
  6. I

Hiç 1712772558 Kulaklığım yok (böyle giderse alacağım) kapatıp açmayı denedim
  7. I

Samsung galaxy M23
  8. I

Telefonumun mikrofonu bugüne kadar düzgünce çalışıyordu bugün sabah namazdan geldikten sonra çalışmadığını fark ettim telefona öyle sorun çıkarabilecek bir şey yaptığımı düşünmüyorum sadece dün akşam oyun oynarken normalden fazla ısınmıştı lütfen yardım edin
  9. I

Yardım 30-35k laptop tavsiyesi

35 bin TL ye laptop arıyorum maks bütçem 37 38 bin
  10. I

Hangi laptop ı almalıyım?

Tamam teşekkürler
  11. I

Maks 35 40
  12. I

O kadar bütçem yok maalesef
  13. I

Linkler Monster: https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-monster-tulpar-t5-v23-3-4-i5-12450h-16-gb-1-tb-ssd-rtx4060-15-6-full-hd-notebook-fiyati,303900675.html Hp...
  14. I

Yakın bir zamanda laptop almayı düşünüyorum. Aklımda 4 tane laptop var bunlar: Acer Nitro 5 AN515-58-7687 MSI Cyborg 15 A12VF-077XTR MonsterTulpar T5 V23.3.4 HP Victus 16-R0044NT 7P645EA Hangisini almalıyım. NOT:Oyun için kullanılacak
  15. I

Çözüldü✓ Bilgisayar donup mavi ekran veriyor

Yaptım hocam teşekkürler sorun düzeldi
  16. I

Vpn kullanmıyorum msi afterburner ı kaldırayım chipset sürücüsünü de güncellerim teşekkürler rami 2. El almıştım veren kişi kendisine ayırmış galiba 1697740028 Herkese te Ekran kartı gtx 550ti yazmayı unutmuşum asus ultimate olması lazım tam modeli yanlış bilmiyorsam
  17. I

https://drive.google.com/drive/folders/1Vg8isDItIOjDJMnAHxvk9af4RQuf_Mz2?usp=share_link doğru mu bilmiyorum ilk kez paylaşıyorum bir şeyi
  18. I

Başka bir sorun olamazmı ramin az kalması tarzı yada v ramin?
  19. I

Tek modül ram biostan hiçbir ayarlama yapmadım bide ram 0 hata ile memtest86 yı geçti
  20. I

Bilgisayar oyun oynarken bir anda donuyor ve memory manegement hatası veriyor ramlemi alakalı veya başka bir parçaylamı alakalı bilmiyorum nasıl geçer bu hata
Top Bottom