Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ pc topladım yavaş açılıyor

evet yeni farkettim durumu konuyu kilitliyorum açıklama için teşekkürler.
  2. S

Çözüldü✓ pc topladım yavaş açılıyor

asus a620m plus anakart r5 7500f rtx 4070 kingston 32 ram cl36 5600mhz 500 m2 ssd aoc 27" c27g2zu monitör Vento VG12AL kasa arkadaşlar sistemi yeni topladım sorunsuz çalışıyor fakat açılırken başta 10-15 sn siyah ekran kalıyor sonra monitöre görüntü geliyor windows başlıyor zaten hızlı açılıyor...
  3. S

Çözüldü✓ anakart kablo takarken fazla zorladım

tamam sağoun destek için.
  4. S

iyi bari :) hazır sizi bulmuşken şeyide sorim. Fsp 650W 80+ rtx4070 sistem için iyi mi uzun süre götürür mü yani ?
  5. S

anakarta işlemci güç kablosunu takarken fazla güç uyguladım hafiften çıt diye ses geldi. ama tahta çırayı kırarken ki ses varya onun 4/1 i kadar bişey. kırık veya çatlak yoktur eminim ama devreler yada veriyolları hasar görmüşmüdür ? (tam toplamadım pc bu arada eksikler var açılmıyor henüz)
  6. S

Çözüldü✓ Güç kaynağım uzun vade de yeterli mi ? değiştirmeli miyim?

değiştirmem gerekiyor sanırım
  7. S

Çözüldü✓ Güç kaynağım uzun vade de yeterli mi ? değiştirmeli miyim?

ASUS TUF GAMING A620M-PLUS, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, 2xDP, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket Anakart AMD Ryzen 5 7500F 3.70GHz 6 Çekirdek 38MB Önbellek Soket AM5 MPK İşlemci PNY GeForce RTX 4070 XLR8 Gaming Verto Epic-x RGB OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı Kingston 32GB(2x16) Fury Beast...
Top Bottom