Arama sonuçları: *

1. M

APU SİSTEM TOPLADIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER !! / VE DONMA :/

ilk yapman gereken dual channel ram kullanmak apu sistemlerde baya fark gözlemleniyor
  2. M

Notebook Ram İle İlgili Soru ?

:D her zaman
  3. M

çok teşekkür ederim birde başka bir şey sromak istiyorum yeni bir konu açmayayım batarya yıprammam 5,7 bunu düşürmek mümkün mü ? 3 aylık notebook neler yapmam lazım
  4. M

2 Farklı ram markası sorun oluşturmaz demi ? elimdeki samsung, crucial alsam sorun olmaz demi
  5. M

6. M

Herkese merhaba. Şuan kullanmakta olduğum hp bir notebook var. İçinde 4gb 2400mhz bir ram bulunuyor fakat sizinde bileceğiniz gibi yetmiyor. 4+4 8gb yapmayı düşünüyorum anakartım da 2 ram kanalı bulunuyor bunda herhangi bir sorun, işlemcim amd 3 3200u . Şimdi asıl soruma gelecek olursak benim...
  7. M

5000 tl icin nasil olmus

Benim kararımca bir miktar daha iyi oldu bütçeyi aştığını biliyorum ama sen bilirsin dostum. Ayrı ayrı almanı tavsiye ederim ve işlemciyi 12nm al İtopyada bulamadım. Ekran kartı olarak daha iyi seçtim. Monitör çok daha iyi. Yardım ettiysem ne mutlu bana. İstediğin soru varsa sorabilirsin. Birde...
  8. M

5.000₺-5.500₺ arası sistem

Bence sistem güzel ama işlemci şu dönemde i3 9100f pek fazla iyi değil diye düşünüyorum?
  9. M

DA-SİSTEM Anakart Yok

Olabilir ama bu şekildeki bir internet sitesinin yapacağını düşünmüyorum pek ?
  10. M

DA-SİSTEM Anakart Yok

<3 onu fark ettim de çok dikkatimi çekti anakartın olmayışı peki anakartsız fiyatı mı bu şekilde ?? ?
  11. M

DA-SİSTEM Anakart Yok

Arkadaş yardım eder misiniz? Acaba benmi yanlış anlıyorum yoksa bu toplama pc de anakart yokmu ? Anakartsız pc olmaz biliyorum ama sistemde göstermiyor markasını. Aynı pc yi toplarsak kar kat fazla fiyat çıkıyor yardım eder misiniz?? @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
  12. M

Toplama pc 6k

bekliyor olacağım <3
  13. M

Toplama pc 6k

güzel biliyorum ama monitör klavye mouse da bu fiyata dahil istiyorum 144hz bi monitör hele
  14. M

Toplama pc 6k

Arkadaşlar 6k ya monitör klavye mouse ve kasa olarak varmı bir fikriniz ? Yardım eder misiniz ?
  15. M

league Of Legends Pre bulalım <3

Arkadaşlar bana yardımcı olursanız severim Nick: IBRaumBaba Server: EUW Lig: Gold Main: Her yer
  16. M

Netflix Dizi-Film önerileri

Stranger things hariç hepsini izledim ?
  17. M

Sorun olmaz herhalde ?
  18. M

Uygun Fiyatlı Klavye Önerisi ??

Tam olarak klavyenin markasını yazarmisiniz?
  19. M

Uygun Fiyatlı Klavye Önerisi ??

Arkadaşlar sizden istediğim kırmızı switcli mekanik klavye sizin kullandığınız memnun olduğunu önerdiğiniz bir klavye varmıdır ücreti çok fazla olmasın varsa linklerini atarmisiniz ??
  20. M

The platformu izledim de sense 8 ile benzerlikleri varmı acaba ?
Top Bottom