Arama sonuçları: *

• Users: egesenkaya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. egesenkaya

PNY XLR8 RAM XMP SORUNU

Merhaba, PNY RAM'leri 1 yıl boyunca sorunsuz kullandım, fakat 2x16 XPG RAM'lere geçiş yaptığım için PNY RAM'leri satışa çıkardım. Satılana kadar 4 slotu da doldurup kullanıyorum. Fakat anakartın 1. ve 3. slotuna PNY RAM'leri takınca mavi ekran hatası aldım. Bunun üzerine 1. ve 3. slota XPG...
  2. egesenkaya

i3 12100f + b660m anakart fiyatı hakkında

LGA 1200'den 1700'e geçmek istiyorum.(ileride işlemciyi yükseltebilirim.) Dünden beri araştırıyorum fakat B660 anakartı daha ucuza bulamadım. H610 almak istemediğimden dolayı bu şekilde bir alışveriş yapmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı olur mu?
  3. egesenkaya

Hangi anakartı almalıyım?

LGA 1700 DDR4 anakart arayışı içerisindeyim. H610 almayı düşünüyordum fakat forumda gezindikten sonra kararımı değiştirdim ve B660 anakart almaya karar verdim. Uygun fiyatlı 2 tane anakart buldum fakat sanırım birisi mATX, birisi ATX ve fiyatı daha uygun. Bu anakartlar arasında ne gibi farklar...
  4. egesenkaya

HDD Okuma ve Yazma Hızları Nasıl?

Sadece oyunları depolamak için kullandığım harddiskin hız değerleri bu şekilde. Sizce normal midir? (Sistem SSD'ye kurulu)
  5. egesenkaya

i3 10100f minimum fan devrinde sıcaklık testi

Şu anda Heatsink HY510 termal macununu kullanıyorum. Yarın yeni aldığım macun (wipaste c2) elime ulaşacak fakat sökmeden önce test yapmak istediğimde sıcaklık değerlerinin beklentimden daha iyi olduğunu gördüm: CPU Fanı (stock) "Quiet" modundayken 15 dakikalık test yaptığımda 65 dereceyi...
Top Bottom