Arama sonuçları: *

1. T

CSGO Haksız Yere VAC Ban Yedim.

Steam verir mi bilmiyorum ama ticket acip senin telefon numarani kullanan hesaplarin steam idlerini steamden isteyebilirsin. Bence bi sansini dene.
  2. T

CSGO Haksız Yere VAC Ban Yedim.

Bi tanidigin senin telefon numarani baska bi steam hesabina baglayip hile acmis olabilir mi? Cunku biliyosun ki eger telefon numarasi bagli bi hesap ban yerse o telefon numarasini kullanan tum hesaplar ban yiyor.
  3. T

PC topluyorum bu parcalar alinir mi?

Almisken anakarti ATX alayim diyorum. Ayrica cok bilgili degilim ama bi kac yerde okudum Ram DDR5 ise 16 gb gereksiz oluyomus en az 32 gb olmasi lazimmis. 1696110735 Yukarida soyledigim gibi ozellestirip FSP PSU koyunca da zaten benim son attigimdan biraz daha fazla fiyata denk geliyor ki 7800...
  4. T

Kasa+PSU butcem 5-6k. 1696110420 Kasayla beraber gelmesini tercih etmiyorum yanliz genelde guzel koymuyolar
  5. T

Hocam bu tarz tier listler eski ne demek?? Modelleri yillar gectikce yukseltiyolar mi? (!)
  6. T

Internetten biraz daha arastirma yaptim. Kasadaki PSU bu https://cultists.network/140/psu-tier-list/ tier liste gore iyi degilmis (E rating). Ondan dolayi eski kasaya geri dondum bide yine ayni tier liste gore B rating olan bu...
  7. T

Bu hazır sistem alınır mı

Ram 32 gb yap alinir 1696095659 Bide baska bi sogutucu sec
  8. T

Aynen. Bir onceki mesajimda belirttigim gibi thermalright peerless assassin koydum.
  9. T

Ram ve islemciyi senin dediginle degistirdim. Hem azcikta olsa butce acildi. 1696082153 Bunlari da koydum.
  10. T

Attigin kasada PSU oldugunu farketmemisim kusuruma bakma. 1696081288 Ben ancak bu kadar yapabildim. Senin onerin nedir?
  11. T

Suanki bilgisayarimda 500 gb kullaniyorum. Cok oyun bulundurmuyorum. Sadece oynadiklarim var sonra siliyorum zaten. Bana 500 gb suan yeterli geldigi icin secmistim ancak gelecekteki oyunlarin buyuklugunu dusununce 1 tb da mantikli geliyor.
  12. T

Kasayi daha ucuz bisey tutmaya calistim 40K nin uzerine cikmasin diye. Sizin onerdiginiz kasayi almak buyuk fark yapar mi?
  13. T

30-40K arasi bir PC topluyorum. Bu parcalar alinir mi? Oneriniz varsa yazabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/sapphire-rx-7800-xt-nitro-gaming-oc-amd-16gb-gddr6-ekran-karti-11330-01-20g-p-HBCV00004VCR5A?url_src=ios-product-detail...
  14. T

30.000 TL Masaustu Bilgisayar Onerisi

Evet, bi kac yukseltme yapmayi dusunuyorum. Tesekkur ederim.
  15. T

Kusuruma bakmayin, gozden kacirmisim. Bu Pardus'un yerine Maxima daha iyi gibi geldi. Hem daha makul fiyat.
  16. T

Biraz daha fiyatin ustune cikip 40 bin TL bandina yaklasabiliriz eger ekran kartini 12gb veya ustu yapabilirsek.
  17. T

Dahil olmayacak. Sadece bilgisayar.
  18. T

Merhabalar. 30.000 TL'ye masaustu bilgisayar alicam. Hazir olabilir veya toplayabilirimde. Islemci AMD olursa iyi olur. Ekran karti farketmez.
  19. T

R5 5600, 3060 Ti bilgisayar alinir mi?

Tesekkurler, yarin bakacagim ve kararim hakkinda sizi bilgilendirecegim.
  20. T

R5 5600, 3060 Ti bilgisayar alinir mi?

Asagidaki verdigim linkteki bilgisayari Sinerji'den almayi dusunuyorum. F/P midir yoksa baska bi oneriniz olur mu bu fiyat bandinda? Bi kac ozelligini yukselttim. DeepCool LE300-MARRS sivi sogutma ve B550M-A taktim...
Top Bottom