Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Razer Blackshar V2 PRO(2023) mü? yoksa Steelseries Arctis nova 7 mi?

barracuda x in 2023 modeli yok bildiğim kadarıyla ayrıca kafa pedleri çok rahat değil
  2. L

Hangi Sistemi Almalıyım ?

eğer 4k da akıcı oyun oynayabilmek istiyorsan 20k çok küçük bir bütçe
  3. L

Çözüldü✓ Corsair CX550F RGB White 2. el fiyatı

rica ederim :)
  4. L

hmm sistemi ne için kullanacaksın?
  5. L

çıkabileceğin max bütçe ne kadar? eğer 30k civarına çıkabileceksen goat v2 yi beklemeni önermem.
  6. L

barracuda pro nun mik sıkıntısı var diye biliyorum onada baktım birde onun pedleri değişmiyor. o yüzden blacshark serisine döndüm elimden geldiğince seti razer yapmaya çalışıyorum. hmm o zaman blackshark alıyorum. Yeni bir konu açıcam şimdi klavye için 1695983059 Blackshark V2 PRO için herhangi...
  7. L

Çözüldü✓ Corsair CX550F RGB White 2. el fiyatı

Sıfır fiyatı 2.618,03 TL piyasadaki aynı sekment diğer PSU'lar 1.200 TL civarı Corsair, beyaz, RGB bunları göz önünde bulundurursak 1.350 TL'ye gidebilir diye düşünüyorum. Sahibinden ilanınızda 2.000 TL demişsiniz bu çok yüksek bir rakam artık 550 Watt'ların devri bitiyor maalesef.
  8. L

Bir haftadır iki kulaklığıda araştırıyorum ama hala hangisini alacağıma karar veremedim sizce hangisini almalıyım? Hem oyun oynarken hemde film yada müzik dinlerken kullanacağım o yüzden ses kalitesi önemli. ikisinin ses karşılaştırmasını bulamadım.
Top Bottom