Arama sonuçları: *

1. T

ASRock RX 6600 fanı boştayken dönüyor

Oğlum sen var ya adamın dibisin Allah razı olsun kralsın <3
  2. T

28 derecede boştayken ekran kartı fanı dönüyor

Önceden böyle bir şey olmuıyordu yeni olmaya başladı
  3. T

RX 6600 1708261816 yanlışlıkla gönderdim 1708261836 yazdım knk
  4. T

Ekran kartı sıcaklığı 28 derece boştayken dönüyor kimse yardımcı olmadı bakar mısınız?
  5. T

Hocam zaten yüklü olmadığı halde çalışıyordu tekrar yükledim şimdi. Başlangıçta açılma da kapalı.
  6. T

ekledim hocam mesaja
  7. T

Bu şekilde sarı çizgide var önceden msi after burner arkada çalışırken kapatıyordum fan dönmeyi kesiyordu. Şimdi açıkta kapalıda olsa dönüyor
  8. T

Arkadaşlar ASRock RX 6600 ekran kartı kullanıyorum ekran kartı tarayıcı kullanırken veya masaüstündeyken fanı dönüyor. Ekran kartı sıcaklığı 28 derecek ancak ona rağmen dönmeye devam ediyor. MSI Afterburner kullanıyordum ama sonra kullanmamaya karar verdim ve sildim. AMD adrenail Edition'dan...
  9. T

Amd renk ayarları tavsiyesi

Allah razı olsun reis güncellemeden sonra bozulmuştu sayende düzelttim
  10. T

TL Launcher virüslü mü?

Arkadaşlar merhaba TL Launcher virüslü mü? Bazıları virüs diyor bazıları da bir şey yok diyor. Ekran kartı mining yapar mı?
  11. T

Yardım YouTube izlerken (3 tarayıcıda denedim) ekran siyah oluyor!

ekran kartına reset atmayı deneyin
  12. T

RX 6500XT Video izlerken oyun oynarken video editlerken donuyor

Hocam sorunu çözdünmü bende video izlerken tam ekrandan çıkınca veya tarayıcıda normal dolaşırken oluyor oyun oynrarken hiç olduğunu görmedim olduğu sırada windows ctrl shift b yaparak ekran kartına reset atınca düzeliyor
  13. T

EAFC 24 similasyonda takvim yavaş ilerliyor

Arkadaşlar eafc 24 te kariyer modunda takvimden simüle ederken aşırı yavaş simüler ediyor oyun açıldıktan sonra kariyer moduna giriyorum ilk başta simüle ederken bir sorun olmuyor normal hızda ediyor ancak sonraki simüle edişlerimde aşırı yavaş ediyor neredeyse ilerlemiyor nasıl çözerim
  14. T

EAFC 24 DROP GİRME sorunu

Hocam o kadar sistem aldım 60 fps oynamak pek istemiyorum
  15. T

EAFC 24 DROP GİRME sorunu

Arkadaşlar eafc 24 yeni aldım oyuna girdim maç esnasında ufak ufak droplar giriyor gol olduktan sonra sevinçe yaparken ya da animasyon girerken droplar giriyor ayarlardan 144 hz ve fps limit yok yaptım hala aynısı grafik orta veya yüksek te de olsa aynı sorun devam ediyor menüde bir sorun yok...
  16. T

Valorant görüntü pikselleşme

Reis biraz kurcaladım radeon boost seçeneğini kapattım sorun ortadan kalktı + olarak fps im arttı
  17. T

Valorant görüntü pikselleşme

Arkadaşlar merhaba valorant orta ayarda oynuyorum 250 fps civarı alıyorum ancak mouse oynatınca ekranda 2 saniyelik pikselleşme oluyor sürekli valorant içi tüm ayaraları denedim olmadı nasıl çözebilirim ekran kartım amd
Top Bottom