Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ Virtual super resolution

Anakart: Gigabyte A620M H AMD AM5 DDR5 Micro ATX İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci Ram: XPG Hunter 16 GB (2x8) 5200 MHz DDR5 CL38 AX5U5200C388G-SHTBK ssd: AGI 2TB NVMe M.2 SSD 3500MB Okuma / 3100MB Yazma - DRAM CACHE soğutucu: ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM...
  2. E

Çözüldü✓ Masa üstünde ki jak girişi sorunu

Ben 4 senedir bu attığım hapörler laptoba bağlayıp nu şekilde dc gibi ortamda takılıyordum, belki giriş çıkış seçeneğinde Realtek mikrofon, realtek hapörler yazıyordu hep. Ama esktra bir şey var mıdır bilemem dediğim gibi kimse bir şeyden rahatsız olmuyordu yankı hibi bir durum olmuyordu. Dün...
  3. E

Valla kral hiç daha önce masa üstü pc kullanmamıştım. Laptop'da bu bahsettiğim hoparlör'le hem ses alıp hem de mik olarak kullanıyordum ( yankı, ses kayması, vs vs vs) sorunlarını yaşamadan. Şimdi dönüştürücü aldım denedim yine beceremedim. Belki laptop'da ayrı bir muhabbet vardır bilmiyorum...
  4. E

Anakart: Gigabyte A620M H AMD AM5 DDR5 Micro ATX İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F 3.70 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm İşlemci Ram: XPG Hunter 16 GB (2x8) 5200 MHz DDR5 CL38 AX5U5200C388G-SHTBK ssd: AGI 2TB NVMe M.2 SSD 3500MB Okuma / 3100MB Yazma - DRAM CACHE soğutucu: ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM...
  5. E

Çözüldü✓ Da-C6 SİSTEM GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Hocam aynı sistemi bende aldım bugün elime ulaştı aynı sorunu yaşadım ekran kartını iade ettim ben fakat burada ki dediğiniz şey' takıldım. anakart sıfır olarak gelmiyor mu ? nasıl başka bir işlemci takılmış oluyor. Çok bilmediğim konular kusura bakmayın, beni bir aydınlatırsanız sevinirim.
  6. E

Çözüldü✓ Donanım arşivi DA-C6 Kasayı aldım Ama ekran kartı bozuk geldi.

Umarım size bir soru daha sorabilir miyim ? Ekran kartının gönderirken Saat 14:00' gibi firmaya yazdım bu şekilde mi göndereyim, yoksa koli içinde mi diye. 15:30'a kadar cevap bekledim cevap gelmeyince orjinal kutusuna ben direkt aras kargo koli bandı çektim ağzına ve bir tur gövdesine...
  7. E

beelki bu sitede alıp aynı sorunu yaşayan olmuştur diye konu olarak açtım, iadesini yaptım fakat işte kargo süreleri çok uzun daha firmaya gidecek oradan distribütör'e gidecek oradan onay gelecek falan 1696612950 Keşke İlk önce buraya konuyu açıp ondan sonra işlem yapsaydım google ve youtubede...
  8. E

Ben bilgisayarcıya götürdüm direkt işlemleri o yaptı. evet ekran kartı'nın ışıkları fanları çalışıyordu sadece görüntü vermiyordu. (bana ramini sök tak/ işlemciyi çıkar tak gibi işlemleri yptım vs dedi) lakin ben çok anlamadığım için mecbur iade ettim fakat kargo süreleri ve gençer gaming'e...
  9. E

Top Bottom