Arama sonuçları: *

1. K

Yardım Gelbura.com siparişimi kargoya vermedi

Kendinle karıştırdın galiba benim indirime ihtiyacım yok param var merak etme sen ;)
  2. K

Gelbura maaşına zam yapıcak heralde 1696953641 Velet sensin. Paramız var çok şükür. Parası olmayanlar için paylaştım. Gerçi gelburanın çalışanı gibi duruyorsun patronun sana bonus verir güzel yalıyorsun diye (y)
  3. K

Arkadaşlar Gelbura.com firması yani Macrosis Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Ticaret A.Ş. hak hukuk tanımıyor. Kafalarına göre sipariş iptali yapıyorlar. Zaten üslupları çok kötü. Parayı aldık bizden çıktı zihniyetiyle ticaret yapmaktalar. Kendilerini kanundan üstün görüyorlar. THH (Tüketici...
  4. K

Gelbura.com güvenilir mi

Arkadaşlar Gelbura.com firması yani Macrosis Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Ticaret A.Ş. hak hukuk tanımıyor. Kafalarına göre sipariş iptali yapıyorlar. Zaten üslupları çok kötü. Parayı aldık bizden çıktı zihniyetiyle ticaret yapmaktalar. Kendilerini kanundan üstün görüyorlar. THH (Tüketici...
  5. K

Gelbura.com güvenilir mi?

6. K

Gelbura güvenilir mi?

Tamam kardeşim sen de bir gün bu firmayla hakkını ararken ters düşüp geri 4.400TL lik geri icra yeyince abartılıyor dersin :)
  7. K

Gelbura güvenilir mi?

Satışa tekrar koydu. Ben de sinirlendim THH'ye şikayet ettim. Yeterli mi donanimci98?
  8. K

Gelbura güvenilir mi?

THH kararına uymayan şirkete şüpheyle yaklaşmak yerine mağdura şüpheyle yaklaşıyorsun. Belki ondandır? O kadar saçmalıyorsun ki hırsızın hiç mi suçu yok yazdırcaksın illa...
  9. K

Gelbura güvenilir mi?

1-Tercih meselesi. 2-Bir daha iptal etmeyeceklerinin garantisi yok. Neden THH'ye gitmeyeyim? Tacize uğrayan kadının orada o saatte ne işi varmış zihniyetiyle konuşmayı bırak lütfen...
  10. K

Gelbura güvenilir mi?

Benim alındığımı nerden çıkarttın ? Faturaya bakmıyor o işler. Parayı senden tahsil ettiği an malı teslim etmeyi kabul etmiş sayılır. Sen bu zihniyetle devam edersen herkes ensene vurup lokmanı alır dostum. Ortada kaşınmalık da durum yok. Başıma gelen olayı paylaşıyorum. Ne kadar bana art...
  11. K

Gelbura güvenilir mi?

Ertesi gün kafalarına göre iptal etmişler siparişi ben de kedi fare kovalamacası oynamak yerine THH'ye şikayet ettim. Adam THH kararına itiraz etmiyor ki. İcradaki hatadan dolayı geri bana 4.400 TL'lik dava açıyor. Sen bence okuduğunu anlamalısın dostum. Ben de kimseye burada kötü ya da iyi...
  12. K

Gelbura güvenilir mi?

THH ben kararı yazdım bundan sonraki süreçler için yetkim yok diyor. Kararımı beğenmezsen verdiğim kararı Tüketici Mahkemesine götürüp iptali için dava edebilirsin diyor. THH seni haklı bulduysa bundan sonrasında yetkili kişiler icra mahkemeleri diyor. Git icraya ver benim kararımı ekleyip...
  13. K

Gelbura güvenilir mi?

Soğutma parçası.
  14. K

Gelbura güvenilir mi?

Hiç sorma
  15. K

Gelbura güvenilir mi?

Demek ki senin siparişini kafalarına göre iptal etmemişler dostum. İptal olayı yaşasan sen de benle aynı duruma düşerdin %90 ihtimalle...
  16. K

Gelbura güvenilir mi?

Atarı gideri onlar yapıyor. Dikkatli okumuyorsun sanırım. THH kararını tanımam diyor. Yani devletin bir kurumunun vermiş olduğu kararı takmıyor. Sence böyle bir firma iyi niyetli bir firma mıdır ? 1696669745 Şanslıymışsın dostum. Ben sorun yaşadım benzeri başınıza gelmesin diye de bilgilendirme...
  17. K

Gelbura güvenilir mi?

Bir firmanın gerçek yüzünü ürünle ilgili sıkıntı yaşadığında görürsün. Sen satın alana kadar hep iyi yüzleriyle muhattap olursun. Hiç sorma firmadakiler THH kararına uyarlar dedik. Adamlar biz kanundan üstünüz THH kafasına göre karar vermiş diye cevap attılar.
  18. K

Gelbura güvenilir mi?

Ürün aldım kafalarına göre iptal ettiler ben de THH'ye gittim. THH beni haklı buldu. Firmaya THH kararını atıp yollayın dedim. Mailde göreceğiniz üzere adamlar THH kafasına göre karar vermiş biz tanımıyoruz kararı git dava aç dediler. Sonrasında geldiğimiz sonuç bu. THH beni haklı buldu adamlar...
  19. K

Gelbura güvenilir mi?

Öyle yapacam gibi duruyor. Diğer arkadaşları uyarmak için başıma geleni paylaşmak istedim. Umarım sizin başınıza gelmez böyle bir durum arkadaşlar...
  20. K

Gelbura güvenilir mi?

240 TL falandı... 240 lira için 4400 liralık olduk...
Top Bottom