Arama sonuçları: *

1. L

KLAVYE- OYUNCU KOLTUĞU VE KULAKLIK ÖNERİSİ

teşekkür ederim hocam inceliyim bir klavyeyi
  2. L

KLAVYE- OYUNCU KOLTUĞU VE KULAKLIK ÖNERİSİ

Öncelikle @HacıSOFU hocama teşekkürlerimi iletiyorum harika bir sistem topladı kendisi bana ürünleri de paylaşıyorum belki bir başkası da düşünüp almak isteyebilir. Bu sisteme yakışır Klavye-Kulaklık ve Oyuncu Koltuğu önerilerinizi bekliyorum Paylaştığım Parçaların Maliyeti 90 Bin TL tuttu...
  3. L

Ryzen 9 7900x Ekran Karti Ve Ana Karti Uyumu

Sabah bilgi vereceğim
  4. L

Teşekkür ederim hocam. Yarın alırım hiç belli olmaz eksik bir şey var mı
  5. L

Hocam teşekkür ederim bu PC şuan mı topladınız mevcutta kullanan birisi var mı 1696802977 Güzel olmuş parada kalıyor aslında şuan bu Pc yi kullanan var mı şuan mı topladınız
  6. L

Aklınızda tam bir sistem varsa neden olmasın benim pek bilgim yok araştırmayla sizlere danışarak bir şey yapabilirim
  7. L

Oyun hocam sadece aklınızda başka hazır bir sistem varsa paylaşabilirmisiniz benimle 1696801050 80 100 arası hocam
  8. L

Teşekkür hocam. bakalım belki bir başkası bir öneri de bulunur
  9. L

Bu işlemciye önereceğiniz kartlar nelerdir
  10. L

Öneriniz nedir hocam baya yardıma ihtiyacım var
  11. L

Merhaba Arkadaşlar yeni bir PC toplayacağım sizlere danışmam lazım bir kaç ürün belirledim bunların uyumluluğu nasıldır. 1080p de sıkıntı yaşarmıyım veyahut başka bir önereceğiniz sistem varsa paylaşabilirseniz çok memnun kalırım. İŞLEMCİ:RYZEN 9 7700X EKRAN KARTI : Msı VGA Geforce Rtx 4060 Tı...
Top Bottom