Arama sonuçları: *

• Users: Sora
  • Order by date
  1. S

MSI 27'' G274QPF QD Flat IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 1MS 2.el ederi nedir?

Bu nasıl bir ips glow dayı
  2. S

2K Monitör 900 ( dokuz yüz ) TL?

Onlar 3 aya kadar kimsenin yüzüne bakmıyor
  3. S

Sen aşmışsın zaten dayı😅 bakarsın yollarlar
  4. S

Bende de hazırlanıyor diyor, göndermeleri lazım bence 😅 Sonuçta yasa belli o fiyata çok uzun süre satışta kaldı kusura bakmasınlar vitrine koyulan mal fiyatını sen görsen bile o anda değişse de ilk gördüğün fiyattan satılır. Satılıp yollanmayan ürün de olsa bu satıcının sorunu bakalım. Ben bu...
  5. S

Fiyat hatası, zart zurt bende banane dedim kabul etmiyorum zararım söz konusu ürünü yollayın, kabul etmiyorum dedim iyi günler diyip kapadım. Siz de aynısını yapın THH sizi haklı görür sorun yok
  6. S

Beni de aradılar yok dedim yollayın monitörü bakalım ne olacak.
  7. S

4070 ti Super 30 k₺ 🔥🔥

4070'tı sanırım gamingende çıktı
  8. S

4070 ti Super 30 k₺ 🔥🔥

Nasıl olacak bilmiyorum ama toplu sistemle 38K'ya satılan ekran kartı tek başına 30 bin liraya satılıyorsa bu işin tek adı soygundur, arsızlıktır, rezalettir.
  9. S

klassgear vs ikea mouse pad

Satıcıya bakarsan klassegear'ın resmi mağazası olduğunu görürsün hocam. Bir mousepad ne farkettiriyor bu kadar bilmiyorum ama kaliteli bir mosepad işini görür bence çok takılmamak lazım.
  10. S

📋 ANKET! Donanım Arşivi Forum Hangi Ekran Kartı Markasını Kullanıyor 📋

Masaüstünde AMD Rx590, Laptopta Nvidia 3060 kullanıyorum. Hangisi diye soracaksanız eskiden Rx590'ın canı cehenneme derdim de 3 sene oldu alalı birkaç wattman hatası hariç sorun yaşamadım hiç, ama 1 MHZ bile Overclock almıyor direkt siyah ekran. Masaüstü Nvidia 3060 kullandığım zamanlar baya...
  11. S

Xiaomi 14 Ultra beklemeye değer mi ?

Şu anda Redmi note 13 pro 5G'ler bile indirimli çıktı. Beklemeye değer bence ama paranı dolarda beklet Binance üzerinden, ülke enflasyonu malum.
  12. S

Stanley mi Quechua mı?

Yani bir ürün günlük kullanımda 8-10 saat sıcak tutsa yetiyor, her yerden sıcak su bulunuyor gündelik yerlerde. Hayırlı uğurlu olsun.
  13. S

Stanley mi Quechua mı?

Ben kasım indirimlerinde 3 stanley aldım birisi 1.3 litre 900TL'ye geldi, 0.59ml Trigger Action 650 liraya geldi bir tane de 650TL'ye Bim'den aldım memnunmuyum kesinlikle, dediğin markaya da baktım bir süre sonra akıtma şikayetleri olduğunu gördüm. Stanley böyle durumlarda ya kapağı ya da...
  14. S

GÖRÜNTÜ OLUŞTURMA GECİKME ORANI

Normal, Nvidia reflexi açarak düşürebilirsin biraz ama AAA oyunlarda gerek yok, FPS oyunlarında açarsın olabildiğince gecikme düşürücüyü.
  15. S

Sarı Site Dolandırılma İhtimali

Kargocuya net ol ürün sıkıntılı olabilir benim ürünüm olmayabilir de, ürünün paketini aç seri numarasına bak bitsin gitsin.
  16. S

Sizce en iyi repackler hangileri

Ben de kurdum da hiçbir crack güvenli değil malesef. Antivirüs uyarı versin vermesin ben artık sırf oyun için crack işine bulaşmıyorum.
  17. S

Gamepower'dan Yeni Klavyeler!

Vallahi güzele benziyorlar da bilek desteği olmayan klavyeler boş geliyor, artık sinir sıkışması oldu ellerde, uyuşuyor ağrıyor falan kötü vallahi.
  18. S

Sizce en iyi repackler hangileri

Fitgirl
  19. S

Sarı Site Dolandırılma İhtimali

Biraz olaya gerçekçi yaklaşmam gerekirse; Sen ürünü yolladın, adam sana taş değil ama bozuk aynı üründen yolladı, hiçbirşey diyemezsin. Elinde ürünün seri numarası yok, gönderirken fotoğrafları falan yok, mahkemeye gitsen mahkeme ne diyecek, ne delilin var ne kanıtın adama sen güvence verip bu...
  20. S

Çözüldü✓ PC Güncelemek mi yeni toplamak mı?

Aga iş için istiyor ve para kazanıyorsan elindeki sistemi satıp uzun süre kullanabileceğin güçlü bir pc almak mantıklı. 3080 almak iş yönünde 4070 serisi sistemlerden daha mantıklı ve ekonomik. Ve yine işlemciyi DDR4 için R7 5800X3D ye ve ya DDR5 için R5 7700X'e çıkarmak senin için iyi olacaktır.
Top Bottom