Arama sonuçları: *

• Users: melandre
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

MSI MAG 274UPF vs MSI G274QPF vs MSI G274QPF-QD

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/883307-900143-907303/msi-g274qpf-qd_msi-mag-274upf_msi-g274qpf/farklari/ Linkte karşılaştırmalarını gönderdiğim 3 monitör arasından fiyatına göre en iyi seçim hangisi? 4080 ekran kartıyla birlikte oyunların yanında 3D görselleştirme, render işlerim için...
  2. M

Huawei y7 2019 orijinal batarya kaç TL?

merhaba huawei y7 2019 telefonun orijinal bataryasını nereden alabilirim link atabilir misiniz? internette çok farklı fiyatlar yazıyor. hangisi orijinal ve güvenilir yardımcı olur musunuz?
  3. M

Yeniden başlatılıyor ekranında takıldı kaldı

HWMonitor uygulaması yanıt vermiyordu. Görevi sonlandır yapsam da HWMonitor yanıt vermiyor demeye ve ekranda kalmaya devam etti. Ben de sistemi yeniden başlatayım dedim. Yeniden başlatılıyor ekranında kaldı 20 dakikadır. Mouse ekranda görünüyor ve hareket ediyor. Anakartta hata kodu yok ve...
  4. M

win11 klasördeki hızlı erişimleri düzenleme

Görseldeki gibi klasör düzeninde sol taraftaki Giriş, Galeri, OneDrive sekmelerini nasıl kapatabilirim?
  5. M

7950X işlemci TDP değerlerini nasıl ayarlayabilirim?

Render işlerim için topladığım sistemde Arctic Liq Freezer II 360ARGB ile soğuttuğum 7950X işlemci, render sırasında 95 derecelere çıkıyor. Frekanstan olabildiğince az ödün vererek sıcaklığı render sırasında Max. 80-90 tutabilmeye çalışıyorum. Bunun için TDP ayarını değiştirmeyi ve CPB açıp...
  6. M

7950x işlemci renderda 95 derece

İşlemci: 7950x Sıvı Soğutma: Arctic Liq Freezer II 360 argb Render işlerim için sistem topladım. İşlemcinin sıcak olacağını biliyordum ama bu kadar tahmin etmiyordum. Performansı inanılmaz yüksek evet, fakat rendera başlar başlamaz direk 95 dereceyi buluyor. Bu sıcaklığın bu işlemci için...
  7. M

x670e carbon a6 hatası

msi x670e carbon anakart ve 7950x işlemci ile yeni kurduğum sistem iyi çalışıyordu. ryzen master indirip işlemciyi eco moda alıp windowsu restartlayınca anakart a6 hatası verdi ve bios dahil hiçbir şey açılmadı. anakart üzerinde de cpu ve dram ledleri yanıyor. ne yapabilirim
  8. M

Low profile mekanik klavye önerisi

Merhaba, - 3.000-4.000 TL civarı - mekanik - low profile - mekanik klavyeye göre olabildiğince sessiz olan - rgb - numpadli - türkçe q bu özelliklerde klavye önerebilir misiniz?
  9. M

Arctic Liq Freezer fan hız ayarları nasıl yapılır?

Merhaba. Arctic Liq Freezer II 360 a-rgb sıvı soğutucuyu sisteme montajladım. Fan hızlarını ayarlama, ledlerini kontrol etme gibi özelliklere sahip bir yazılımı var mı bulamadım. Soğutucunun fanlarını nasıl otomatiğe alırım ya da manuel olarak rpm'lerini ayarlayabilirim ? Yazılımı var mı yok mu...
  10. M

Lian li inf fanları nasıl yerleştirilmeli?

merhaba. kurduğum sistemde fanları görseldeki gibi yerleştirdim. videolarda herkes farklı farklı yerleştiriyor, en çok bu şekilde yerletirdikleri için ben de öyle yaptım. alttaki 3 fan ve sağ yandaki 3 fan içeri üflüyor, sol yandaki tek fan ise dışarı üflüyor. bi tuhaflık var gibi geldi...
  11. M

Hangi ekran kartı stres testini kullanmalı?

msi kombustor ya da furmark testlerinden hangisi ile gpu testini önerirsiniz?
  12. M

7950x işlemci biosta 60-70 derece

işlemci: 7950x anakart: msi x670e carbon sıvı soğutucu: arctic freezer II 360 merhaba. yukarıdaki sistemi bugün kurdum. sistemi açtım biosa girdim. işlemci sıcaklığı direk 55 dereceyi gösteriyodu. bu arada bios güncellemesi yaptım. şu an 1 saattir filan sadece bios ekranı açık. ama işlemci...
  13. M

2 tane 8 pin cpu bağlantısı nasıl yapılır?

İşlemci: R9 7950x Anakart: Msi x670e Carbon Psu: Fsp 1200w Atx 3.0 Merhaba. Yukarıdaki sistemi toplarken psu bağlantısında takıldım. Aşağıya ilgili görselleri bırakıyorum. Psu kutusundan üzerinde CPU yazan son görseldeki 2 kablo çıkıyor. Bunların uçlarını 2. görseldeki psunun CPU girişine...
  14. M

x670e carbon anakarta ssd montajı nereye yapılır?

x670e carbon anakartta samsung 980 pro m2 ssd'yi nereye montajlayacağım? ssd yuvalarını işaretledim, hangisi olacak?
  15. M

Lian Li Strimer ve Lian Li Fan ürünlerini tek argb ile bağlayabilir miyim?

Merhaba. 2 adet Lian li strimer kablosunu ve 7 adet lian li sl inf fanlarını montajlamak istiyorum. Strimer kabloları için kutudan çıkan 1 adet, fanlar için de yine kutudan çıkan 1 adet kontrolcü mevcut. Dolayısıyla toplamda 2 adet a-rgb çıkışının anakart bağlantısını yapmam lazım. Sorum şu...
  16. M

Anakarttaki a-rgb'leri nasıl çoğaltabilirim?

Anakartımda 2 adet a-rgb girişi var. Toplayacağım sistemde 4 adet a-rgb çıkışı gereken. Bunlar şöyle: 1- Kasa üzerindeki ledler için argb çıkışı 2- Sıvı soğutma dan gelen argb çıkışı 3- Lian Strimer kablolarının kontrolcüsünden çıkan argb çıkışı 4- 7 adet Lian Li fanlarının kontrolcüsünden...
  17. M

Vatan'daki bu psu hangi versiyon?

FSP'nin 1200w psu'larında 2 versiyon var. Bi tanesi atx 3.0 pcle 5.0. Diğeri değil. Vatandaki bu ürünün açıklamasında pcle5.0 yazıyor ama görsellerde pcle 5.0 girişi bulunmuyor. Bu ürünü internetten alan ya da bilgi sahibi olan var mı? Bu hangi model? Görseldeki mi yoksa başlıktaki mi? ürün...
  18. M

Lian li strimer kabloları, Lian Li fan kontrolcüsüne bağlanır mı?

merhaba. anakartımda 2 tane a-rgb girişi var. bunlardan birine sıvı soğutma bağlı. geriye 1 adet boşta a-rgb kalıyor. fakat elimde bağlamam gereken 2 adet a-rgb daha var. bunlardan birisi lian li strimer kablolarından gelen a-rgb, diğeri ise lianli fanlarının bağlı olduğu kontrolcüden çıkan...
  19. M

anakarttaki argb bağlantıları

merhaba anakartımda 2 adet a-rgb girişi mevcut. ; elimde ise lian li strimer kabloları ve kontrolcüsü + arctic freezer argb sıvı soğutma + 7 adet lianli fanları ve kontrolcüsü bulunuyor. anakarttaki argb'lerden birine sıvı soğutma, diğerine ise 7 adet fanın bağlı olduğu kontrolcüden çıkan...
  20. M

Msi X670e Carbon ile 4k 144hz görüntü alınır mı?

Merhaba. x670e carbon wifi + rtx 4080'li sistemde 4k 144hz msi mag 274upf monitör kullanmak istiyorum. Fakat şöyle bir sorum var: Msi x670e carbon anakartının özellikleri resmi sitesinde şu şekilde belirtilmiş: 1x DisplayPort max resolution 4K 60Hz yazıyor. Yani display port ile yapacağım...
Top Bottom