Arama sonuçları: *

• Users: Tessy
  • Order by date
  1. T

ASUS VP249QGR DİSPLAY PORT SİNYAL YOK!

monitörde sorun olabileceğini düşünerek aldığım yer ile iletişime geçtim sorunu anlattım geri dönüş bekliyorum. Ama monitör daha 2 aylık fabrika çıkışından sorunlu değilse bir sorunun olduğunu düşünmüyorum.
  2. T

denedim ama yok ya olmuyor çözemedim hocam
  3. T

denedim iki kabloyla denedim yukarıda da yazdım
  4. T

HDMİ ile goruntu aliyordum fakat DP'ye geçmek istedim ve 2 farklı kablo denedim ikisi de calismadi. Kablolari aldigim yere kasayi goturdum orda denediler baska monitorde calisti bu sayede DP girisinde sorun olmadigini anladik ama eve gelip tekrar denedim yine calismadi win 11 64bit kullaniyorum...
  5. T

Windows 11 23h2 güncellemesi

tamamdır teşekkür ederim.
  6. T

Bilgisayar içindeki uygulamalarım ve oyunlarım gitmeden temiz kurulum yapma imkanım var mı?
  7. T

Hata kodu gözükmüyor sadece ''Bir şey planlandığı gibi gitmedi, endişelenmeye gerek yok; değişiklikler geri alınıyor. Lütfen bilgisayarınızı açık tutun.'' yazıyor kaç kere tekrar tekrar yüklemeyi denedim hep aynı hatayı veriyor, düzelmiyor.
  8. T

Windows 11 23h2 güncellemesi bir şey planlandığı gibi gitmedi hatası güncelleme yapamıyorum sürekli güncellerken hata veriyor nasıl çözebilirim?
  9. T

Gigabyte H610 M K pci 4.0 destekliyor mu?

hem ekran kartı hem ssd icin 4.0 destekli önerebileceğin fiyat performans anakart varsa atabilir misin?
  10. T

ddr5 geçmeyeyim ama ssd hizinin tamamini almak ve ramleri 3600mhzde calistirmak icin bu attiginiz anakarti mi alayim?
  11. T

teşekkürler. Bir sorum daha olacak işlemcim i5 12400f ddr5e geçmeyi düşünüyorum önerebileceğiniz fiyat performans ddr5 anakart var mı? (ya da ddr5 geçmeli miyim geçme derseniz pci 4.0 destekli hangi anakarti almalıyım?)
  12. T

Gigabyte H610 M K pci 4.0 destekliyor mu? pci 4.0 destekli goodram marka 1tb 7000okuma 6850 yazma ssdim var ama yarı değer alıyorum nedeni pci 3.0la bagli oldugundan doye dusunuyorum bu anakartin 4.0 desteği var mi varsa nerden degstiririm?
  13. T

40kya sistem

Selamlar. 45K Bütçem var hem oyun yayını yaptıracak hem studio one gibi programları sağlam çalıştıracak güzel bir sistem istiyorum ne alabilirim ne önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom