Arama sonuçları: *

1. Starliech

Sahibinden 2. el ekran kartı tavsiyesi

Ortalama 3.000 TL bandında 2. el ekran kartı ne alınabilir? Hemen alacağım, mümkünse GET açık olan bir güncel tarihli ilan linki atabilirseniz sevinirim. Mümkünse NVIDIA
  2. Starliech

Yardım Valorant için kendime en uygun monitoru nasil bulurum

Minimum 24" 1Ms 144Hz
  3. Starliech

Yazılım için 1600AF/3600/5500 fark olur mu?

Teşekkür ederim.
  4. Starliech

Yazılım için 1600AF/3600/5500 fark olur mu?

Merhaba, 2. el üzerinden bir sistem toplamayı hedefliyorum. Sistemde sadece c#/c++/python vb. yazılım dilleri ile uğraşılacak, hiçbir şekilde en ufak LoL vb. bir oyun bile oynanmayacaktır. LG'nin 29" ultrawide 100Hz veya Xiaomi'nin 34" ultrawide 144Hz monitörünü tercih edeceğim. C++ ve sanal...
  5. Starliech

Steelseries Arctis 9 değişim verildi ama stok yok.

Tamamdır, yardımların için teşekkür ederim.
  6. Starliech

Muadil ürünü kabul etmek zorunda mıyım? Nova 7 daha iyi diyorlar ancak uzun kullanımda baş ağrısı yapıyor yazıyor her yerde ve arctis 9'dan 1000 TL daha ucuza satılıyor, kabul etmezsem ne olur?
  7. Starliech

@blackjacktr beklenen mail geldi :D ben bir şey yazmadan kendileri yazdılar, arctis 9 muadili nova 7 diyorlar, ne yapalım bu işi sence?
  8. Starliech

Kararı ben nerede göreceğim? Mailden mi yoksa evime bir belge mi geliyor, thh'de başvuru durumu gibi bir şey göremedim sadece yapılan başvurularda başvurumun yapıldığı ve şikayet numarası falan yazıyor yani işleme geçti mi şu anki durumu nedir vs. vs. bilgiyi arayarak mı almam gerekiyor?
  9. Starliech

THH üzerinde başvurumu görebiliyorum, şikayet numarası vs. mevcut ancak bundan sonraki süreç ne olacak?
  10. Starliech

@blackjacktr Fatura, Mail görüşmeleri ve ürünün/belge ile yan yana olduğu bir görseli de ek olarak ekleyerek THH başvurusu başlattım.
  11. Starliech

Logitech X Pro Superlight Skatez önerisi?

Satın aldım, teşekkür ederim.
  12. Starliech

Bu orjinal skatezlerden daha mı iyidir? Ve bu değişim daha mı kaygan yapıyor?
  13. Starliech

Merhaba, bu fareyi yaklaşık olarak 1 senedir kullanıyorum. Çift tıklama probleminden dolayı garantiye gönderdim, sağ ve sol tuş takımını değiştirmişler ve genel bakım yapılmış kısacası çift tıklama sorunum geçti. Forumlarda birçok kişi skatezlerin kötü olduğunu ve değiştirdiğini belirtmiş...
  14. Starliech

Firma durumu amazona yönlendiriyor, amazonun stok olmadığı için ürünü 2 haftadır sağlayamadığını daha önce sesli olarak bildirmiş olsam da mail ile bildirmediğim için yasal olarak mailleri sunacağımdan dolayı bildirip daha sonra başlatmak istedim. bu gün iletmiş oldukları amazona yönlendirme...
  15. Starliech

THH Başvurusunda şikayet oluştururken firmanın Vergi ve Mersis numarasını istiyor, benim faturamda ki Vergi ve Mersis bilgileri Amazona ait, Amazon canlı desteğe bağlanarak durumu bildirdiğimde Distribütör firma size yardımcı olmak zorundadır ancak bu bilgileri kendilerinden istemelisiniz falan...
  16. Starliech

Son bir dönüş daha bekleyeceğim ona göre hemen başvuracağım bakalım
  17. Starliech

Yazmış olduğum mail'e dönüşleri bu şekilde, komikler gerçekten. Şu şekilde bir dönüş sağladım: - Ürünün ücreti satın aldığım tarihten bu yana yaklaşık %80 zamlanmıştır, bu durumda ücret iadesi kesinlikle istemiyorum ve istememe hakkım bulunmaktadır. Satın almış olduğum firmaya başvurdum ancak...
  18. Starliech

5800X3D Pinlerine termal macun bulaştı.

NZXT Z53 sıvı soğutucumu sökerken işlemci ile birlikte çıktı, işlemciyi sağlıklı bir şekilde sağ sol yaparak sıvı soğutucudan kurtardım, daha sonra köşelerini temiz bir şekilde temizlerken ne yazık ki ***** gibi elimdeki macunu pinlere bulaştırdım, dibe kadar giden bir macun görünmüyor sadece...
  19. Starliech

Maile hızlı dönüyorlar, bundan önce ilettiğim 3 mail'e aynı gün içerisinde döndüler tabi çalışma saatleri içerisinde olduğu için. Muhtemelen bu mailime yarın dönüş yapacaklardır daha önce hiç THH nedir onu bile bilmiyordum açıkçası maile dönüş yapılacak olan süreye kadar başvurusuna vs...
Top Bottom