Arama sonuçları: *

1. K

12k laptop mu Geforce now mı ?

Yo hayır tez yazmam gerek onun için laptop ihtiyacım var. Ama oyun da oynamak istiyorum. Yani düşük laptop alsam geforce now kesin alırım öyle düşünelim.
  2. K

12k laptop mu Geforce now mı ?

Dostlar merhabalar iyi günler bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum . Bu özelliklerde bir laptop mu mantıklı yoksa geforce now mı? 100lük stabil internetim var. Bilgisayarım hiç yok geforce now için de laptop almam gerek mecbur alacağım laptop da 7 8k civarında olacak. Sizce ne yapmalıyım ...
  3. K

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Yapıp özelden ss atan arkadaşlara yardım ediyorum. %96 çok az kaldı
  4. K

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Arkadaşlar yardım edene ediyorum. Babama doğum günü hediyesi alacağım yardım lütfen Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz! %99 indirim mi...
  5. K

Laptop ram takviyesi

Dostlar merhabalar. Abra a5 14.1 kullanıcısıyım laptopda 8gb ram var. ramin bazı oyunlarda eksik kalmasından dolayı ram takviyesi yapacağım. olmuşken dual channelden dolayı fps farkı da olur diye düşünüyorum. Leptop da crucial 8GB 2666 mhz cl16 BLS8G4S26BFSDK kodlu ram bulunmakta. Cl 16 değerli...
Top Bottom