Arama sonuçları: *

1. B

GeForce Experience fan hızı kontrolü otomatikte kalmıyor

Merhaba. Bugün PC'yi açtığımda ekran kartı fanlarının sürekli çalıştığını fark ettim. Alt+Z yapıp Experience üzerinden kontrol edeyim derken fan hızı hedefi sürekli 31 de kalıyor. Otomatik yapamıyorum ya da kendi belirlediğim sıcaklıkta kalmıyor. Ekstra olarak maksimum gücü de 80'e geçiyor...
  2. B

Kasa Fanı Rgb Kontrolü Ya da Fan Önerisi

Merhabalar iyi günler. Kasa fanlarımı değiştirmek istiyorum. Hızdan çok renklerini değiştirip kontrol etmek istiyorum. Fakat internette fan kontrolcüleri varmış. Bu kontrolcüyü alsam her fanın rengini değiştirir mi? Değiştirmiyorsa ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
  3. B

Brawhalla season pass

Arkadaşlar selam. Brawhalla'yı fazla oynayan bi insanım ve steam dolara geçmeden yenilenen battle pass i almak istiyorum. gelen battle pass season 3 classic fakat steam de season 8 kalmış. Bu steamdeki versiyonu alsam oyuna gelir mi yoksa gelmez mi bi sıkıntı yaşamamak için size danışmak istedim.
  4. B

4060 sistem ne kadar eder?

Merhaba . Elimdeki sistemimi 20-21 bin TL gibi bir fiyata satıp işlemciyi zor olsa da RTX 4060 ile güncellemeyi düşünüyorum. Düşündüğüm yeni sistemimi aşağıda sıralıyorum: İşlemci: Ryzen 5 5500 (Black Friday gibi bir indirimle 5600 olabilir) Anakart: Gigabyte B450M K 3600MHz Bellek: Goodram...
Top Bottom