Arama sonuçları: *

• Users: fattih
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Uzaktan kumandalı araba

Arkadaşlar selamlar yeğenime uzaktan kumandalı araba almak istiyorum 500 1000 TL civarında önerisi bilgisi olan var mı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  2. F

27 inç fulhd monitör tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar ikinci monitör olarak almak istiyorum ana monitörüm LG 27 inç boyutları aynı olsun diye 27 inç olarak düşündüm fiyat performans olabilir 3 4 5k civarı önerilerinizi bekliyorum şimdiden sağolun
  3. F

Hangi operatöre geçmeliyim

Arkadaşlar selamlar türk Telekom müşterisiyim tarifemin son 10 günü Türk Telekom bana özel 22gb internetli tarifeyi 210 TL ye veriyor sizce operatör degistirmeli miyim yoksa bu fiyata güzel mı dersiniz biraz bakındım ama yeni gelenlere özel pek bişey göremedim önerilerinizi bekliyorum yaş 25
  4. F

seçtiğim yurt dışı telefonlardan hangisine ımeı atmak daha kolay ve üzmez

Arkadaşlar selamlar yurt dışı bir telefon alayım diyorum bir kaç tane seçtim işlemcilerine göre ımeı atmak zorlaşıyormuş diyorlar bilenler yardımcı olabilir mi Xiaomi 13T Pro MediaTek Dimensity 9200+ kullanıyor Xiaomi 13 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) kullanıyor bu iki telefonada...
  5. F

Steamden alamadigim pahalı oyunları torrentten indirme

Arkadaşlar merhabalar pahalı oyunları alacak bütçem yok ama birkaç tanesini torrentten indireyim diyorum oyunindir.vip ve 1337x siteleri güvenilir diye önerdi arkadaşlar oyunindir.vip sitesinden indirmeye başladım ama 60kb hizi geçmiyor acaba yanlış biseyler mı yapıyorum? diğer sitede 1 dolar...
  6. F

Witcher 3 Oyunu ve indirim zamanlar

Arkadaşlar öncelikle selamlar steamde witcher 3 comlete paket 9,5dolara inmiş fiyat iyi midir daha öncesinde torrent olarak oynamıştım yeni PC topladım birde onunla deneyim fiyatı uygun mudur birde steam hakkında pek bilgim yok güzel indirimlerin olduğu zamanlar geçti mi onumuzdeki zamanlarda...
  7. F

Öneri 12k 14k fiyat bandında telefon önerisi

Arkadaşlar selamlar 12 14k fiyat bandında fiyat performans bir telefon arıyorum bundan önce açılmış konulara göz attım ve samsung s20fe ve realme gt2 önerileri var başka seçenekler de var mıdır yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler özellik olarak kamerası güzel olanlar önceliğim olabilir
  8. F

Topladigim PC uyguna gelmiş mi

Arkadaşlar Ekim ortasindan bu yana PC toplamaya başladım Kasım sonu itibari ile de bitirdim parçalar uyguna gelmiş mi ne dersiniz Anakart MSI b650 gaming plus wifi 5300tl Ekran kartı zotac 4070ti 26000 TL PSU MSI mag 750 2850tl İşlemci AMD Ryzen 7 7800x3d 12400tl Ssd Kingston kc3000 1 tb...
  9. F

Toplamaya çalıştığım PC güç almadı

Arkadaşlar PCyi kendim topladım fişini taktım hiç bir şey olmadı kabloları yanlış takmış olabilir miyim
  10. F

Bilgisayar montajı kelepçe

Arkadaşlar bilgisayar parçalarım tamamlandı kurulumunu yapacagim merak ettiğim bir konu var bu fazla kabloları düzenlemek için pcye özel kelepçeler mı var yoksa küçük kelepçelerden alsak yeterli olur mu
  11. F

Yardım 7800x3d işlemci sogutma

Arkadaşlar merhaba 7800x3d işlemciyi almayı planlıyorum sıvı soğutma olarak cooler master 240lik sıvı soğutucu almıştım bu sıvı soğutma işlemciye yeter mi aşırı ısınır mı ne dersiniz
  12. F

7800x3d mı 7600x mı yardım

Arkadaşlar 64gb ram ddr5 ve 7600x işlemci düşünüyordum 16k civarı ediyor Ya da işlemciyi güzel alayım ramden kisayim diye düşündüm 32gb ram 7800x3d islemci versiyona mı dönsem oda 17k civarı ediyor Ekran kartı 4070ti
  13. F

Mouse önerisi 1000 1500 arası

Arkadaşlar kablolu veya kablosuz indirimde olan ürünlerden olursa daha iyi olabilir güzel bir mouse arıyorum uzun zaman kullanabileyim
  14. F

İşlemci önerisi amd

Ekran kartı zotac 4070 ti Anakart MSI b650 prime wifi am5 6400mhz Monitör 2k LG ultragear İslemci olarak ne önerirsiniz arkadaslar ben AMD ryzen 5 7600x düşünüyorum uygundur veya su daha uygundur dediğiniz varsa önerilerinize açığım bütçe 6 7 8k civarı olabilir
  15. F

sistemim bitmek üzere ram ve kasa kaldı önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşlar zotac 4070ti ekran kartı ve 240mm sıvı soğutucuyu koyacagım kaliteside görünüşüde iyi olan 4kcivarına kadar güzel bir kasa 2x16gb 6000mhz civarı , 4k civarı ram şimdiden teşekkürler
  16. F

Sistem topluyorum ekran kartı tavsiyelerinizi bekliyorum 15 18k bütçe

Arkadaşlar 2k monitör MSI b650 gaming plus wifi anakart var işlemci AMD ryzen 5 7600x ekran kartı olarak ne önerirsiniz
  17. F

25 30k PC toplama, monitör var ultragear 2k 27''

Arkadaşlar monitörü indirimdeyken aldım PC toplamaya karar verdim aldığım monitöre uygun 25 30k civarı sistem önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom