Arama sonuçları: *

1. C

mousepad temizliği (X-Raypad Aqua Control Zero)

tamamdır eyvallah
  2. C

çok pislendi biladerim ya mouse kaymıyo artık
  3. C

X-Raypad Aqua Control Zero mouse pad kullanıyorum daha önce hiç temizlemedim nasıl temizlemem gerekiyor temizlerken dikkat etmem gereken bir şey var mı
  4. C

Çözüldü✓ itopya da fatura bilgisinde yazan bilgilerle kargo takip öğrenilir mi

bir arkadaşım hediye için mikrofon siparişi verdi itopya hesabı onundu fakat fatura bilgileri bana aitti itopya ile görüşsem verirler mi kargo takip numarasını ?
  5. C

Çözüldü✓ HyperX Cloud 2 Mikrofon Çalışmıyor

forum atmadan önce diğer forum atan arkadaşlara baktım işte driver kurun bilgisayarı yeniden başlatın falan yazıyordu yaptım ettim düzelmedi sonra birisi mikrofon zor takılıyor yazmıştı çıkarttım sert bir şekilde ittim tık etti sonra da düzeldi sanırım mikrofonu sert takmak gerekiyor
  6. C

Çözüldü✓ HyperX Cloud 2 Mikrofon Çalışmıyor

15 dakika önce geldi ve mikrofon çalışmıyor iyice taktım çıkarttım resledim driver kurdum resledim ama değişen bir şey yok ne yapacağım
  7. C

Çözüldü✓ cloud 2 mi blackshark v2x mi ?

pek anlamadığım için soruyorum yeni ve eski üretim olayı varmış galiba hangisi tercih edilmeli link olarak paylaşabilir misiniz
  8. C

Çözüldü✓ cloud 2 mi blackshark v2x mi ?

ikisi arasında kaldım ama eğer ki bu bütçede daha iyisi var diyorsanız önerilere hatta yöneltimlere açığım. FPS oyuncusu olduğum için ses kalitesi önemli ve mikrofonu da
  9. C

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arkadaşlar fiyat aşırıya kaçmadan oyuncu koltuğu önerir misiniz 180, 100 kiloyum rahat bir şey istiyorum günde 12 saat bilgisayar başındayım
  10. C

YouTube ne zaman video yüklenmeli ?

yapamazsın dediler yaptım babalar sözünü tutar 12312381459812497812948128974918745817478124124.d.d.123.213.12.312.3
  11. C

eyvallah reis logo muhabbeti bir başkası indirip yüklemesin diye dimi çalınmasın diye
  12. C

tamam kanki siliyom videoları şimdi
  13. C

2 de bitiyor 4 gibi yükleniyor yazmışım anlamayan olursa diye düzeltiyorum gece 2'de bitiyor yayın gece 4'de yüklüyorum akşam değil 1702896427 bir de böyle deneyeyim teşekkür ederim
  14. C

Arkadaşlar Canbequit'in yayın tekrarlarını atıyorum yayınları 2'de bitiyor sonra paylaşıyorum 4 gibi yükleniyor fakat izlenmeler 100-200 arası videoları saat kaçta atmalıyım saat faktörünün ne kadar önemi var, teşekkürler
  15. C

Çözüldü✓ lamzu atlantis mini pro 4k uygunluğu

teşekkürler hocam
  16. C

finger tip olduğumu düşünüyordum ta ki siz sadece parmak uçlarıyla kullanıyorsunuz diyene kadar fskat benim bileğim de değiyordu sonra araştırdım relax clawmış
  17. C

hocam kıyasladığınız mouse ile atlantis mini pro arasında dağlar kadar fark vardır diye düşünüyorum 1698567533 ekstra olarak da tutuş şeklim relax claw da olabilir çünkü fareyi tutarken bileğimin altı kısmı da değiyor sadece parmaklarım mouse üzerinde çok dik değil hafif yatay bir şekilde duruyor
  18. C

şöyle bir durum da var ama e spor düşünüyorum valorantta yani öylesine bir mouse almıyorum zaten aldam 3.5k vermem öylesine bir mouseye 1698563235 sadece el ölçülerime uyar mı diye sordum çünkü bir yerde eliniz 18 cm ise almayın yazmışlardı dün okumuştum panik oldum çünkü çoktan sipariş verdim...
  19. C

17x9 el ölçüsüne sahibim uygun mudur el yapıma göre (fingertip)
Top Bottom