Arama sonuçları: *

• Users: OMNCN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OMNCN

Instagram üzerinden satış yapmak istiyorum yardımm !!!

Instagram üzerinden sayfa açıp erkek toptan giyim satma niyetim var. Sizce ne yapmam lazım. Şunu unutma dediğiniz bir şey var mı? Sıfırdan başlayacağım.
  2. OMNCN

Bu sistemler ne kadar eder?

Notebook'a geçmek istiyorum. Sizce ne kadara satmalıyım? VATAN'DAN ALINMA SIFIR SİSTEM İşlemci: Intel Core i5 12400F Anakart: MSI PRO H610M-E DDR4 Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X BLACK 16 GB RAM: GSKILL 8 GB RipjawsV 3200Mhz x2 SSD: MSI SPATIUM M450 NVMe M.2 500 GB SSD Kasa ve...
  3. OMNCN

En uygun ev interneti öneresi olan var mı?

TT Fiber altyapı var, önerebileceğiniz uygun ev interneti var mı?
  4. OMNCN

Full excel programını nerden indirebilirim?

İş hayatı için excel öğrenmek istiyorum. Full olarak nereden indirebilirim yardımcı olur musunuz?
  5. OMNCN

Conflict of Nations: WW3 Oyununda hile var mı?

Beyler oyunu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Oyunda herkes hemen gelişiyor altın mı basıyorlar yoksa oyunun bir hilesi mi var?
  6. OMNCN

CS2'de yapmamız gereken ayar var mı?

Yeni bilgisayar aldım oyunu kurdum. Daha iyi vurabilmek adına ayar yapmak gerekiyor mu?
  7. OMNCN

25.01.2024 Teknolojik ürünlere zam gelecek.

Böyle bir duyum aldım arkadaşlar, sektörden olup da teyit edebilecek var mı?
  8. OMNCN

İşitme cihazı kullanana var mı?

Beyler daha önce hiç kullanmadım. İşitme cihazır öneriyor musunuz? Hangi marka iyidir.
  9. OMNCN

Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB 512GB Bu fiyata alınır mı?

Beyler normalde cihaz 74 bin TL indirim kodum var bu fiyata alınır mı ön sipariş için?
  10. OMNCN

RDR2 TÜRK YAMA OYUNDAN ATMA YARDIM !!!

Beyler Steamde oyunu türkçe yama yaptım fakat girdikten 10 dk sonra falan atıyor. Ne yapmam lazım ?
  11. OMNCN

Asus TUF Gaming VG279Q3A Yardım !!

Beyler monitörü yeni aldım şimdi kurdum, yapmam gereken bir ayar var mı ?
  12. OMNCN

Asus TUF Gaming VG279Q3A 27" 1 MS 180 Hz 5.099 TL'ye Aldım İyi mi ?

Beyler dün akşam monitörü 5099 TL'ye aldım. Sizce 2k mı alsaydım yoksa full hd yeterli olur mu ?
  13. OMNCN

ASUS TUF 180Hz Monitör ALINIR MI ?

3 ay ertelemeli ve 3 taksit ile alacam TEB bankasının kampanyasıyla. Başka alternatig var mı sizce bu fiyat bandında ?
  14. OMNCN

Bluetooth Kulaklık (Kulak içi ) Önerisi Acil !!!

Beyler bütçem 750-800 TL güzel ses veren ve ses ileten sağlam bir şey arıyorum. Yardımcı olur musunuz ?
  15. OMNCN

İnstagram profili için çok sağlam söz lazım

Evet beyler etki bırakan sözler varsa paylaşın bakalım
  16. OMNCN

1.Kalite Replika Ayakkabı Satan Yer Var Mı?

Beyler replika alınır mı ? Güzel site var mı alabileceğimiz ?
  17. OMNCN

Siyah ayakkabı önerisi istiyorum !!

Bütçem 2.5k siyah sneaker tarzı bir ayakkabı arıyorum genelde düz giyinen biriyim..
  18. OMNCN

HyperX Cloud II Gaming Kulaklık 2.199TL AMAZON ALINIR MI

https://www.amazon.com.tr/HyperX-KHX-HSCP-GM-Cloud-II-Kulakl%C4%B1k/dp/B00SAYCVTQ/ref=sr_1_1?qid=1698095399&refinements=p_4%3AHyperX&s=electronics&sr=1-1&th=1 6 Taksit imkanı var 8 yıllık bi kulaklık hala alınır mı sizce ?
  19. OMNCN

20000TL BÜTÇE PC+MONİTÖR TAVSİYESİ

Bütçe 20000tl pc ve monitör almak istiyorum en mantıklı seçenek nedir yorumlarınızı bekliyorum..
Top Bottom