Arama sonuçları: *

1. S

HP Victus dan memnun musunuz

İ5 13500h ım var benim gayet makineden memnunum bir sorunum sıkıntım yok sadece laptopları genel olarak dayanıksız görmeye başladım yapıları gereği olsa gerek ancak alışık olmadığım durumlar (masaüstü den laptop a geçiş biraz garip oluyor kısaca) 1702912952 Elinde ne var ekran kartı işlemci olarak
  2. S

HP Victus dan memnun musunuz

Merhabalar Elinde HP Victus u olup sorun yaşayan var mı oyunlarda nasıl bir deneyiminiz oldu?
  3. S

HP Victus değişim süreci nasıl işler

Süreci hızlandırmamın yolu yok değil mi 😔 9. Ayda aldım hâlâ da Sürünüyorum peşinden hocam ya ciddi ciddi dalga geçiyorlar gibi Ne zamandır sistemi kullanamıyorum... Teşekkür ederim ilginiz için
  4. S

Hocam çok geç değil mi ya aşırı derecede oyalandım baya yordular
  5. S

Yurt dışından gelen laptop kaç güne gelir

Yurt dışından bir laptop gelecek 6,8 hafta çektiler hocam normal midir 😅🤣
  6. S

pc deki ilk işlemciniz

İ5 13500H nasıl bir işlemci bilgisi olan varmı hocam ya
  7. S

pc deki ilk işlemciniz

Hangisi aga i5/i7/i9
  8. S

pc deki ilk işlemciniz

Intel pentium E 4XXX bişi bişidi 2 çekirdek 2.40 GHz idi sanırım 😅
  9. S

Beyler steam oyun önerisi dolara geçmeden

Çok sevdiğim oyunları yazacağım dostum sever misin bilmiyorum Stranded deep severim subnautica vardı güzeldi subnautica blow zero gibi bir yenisi vardı o da iyidir Crysis serisi mafia serisi de güzeldi ancak bunlar baya eskimiş oyunlar sadece öneri:)
  10. S

Umarım erken gelir de tadını çıkarabilirm hocam ne diyeyim Herkes memnun bir ben böyle olunca canımı sıkıyor
  11. S

Anladığım kadarıyla satıcı firma ile hiçbir alakam yok çünkü tüm işi HP yüklendi ancak aldığım firma Media Markt Tüm sorunum ile müşteri ilişkileri ilgilendi ve çözümü de onlar sağlayacak Media Markt değil gibi duruyor
  12. S

Sizce yurt dışından geliyor oluşu doğal mıdır neden stokta varken verilmez bilgiliniz var mıdır 😔
  13. S

Hocam servis aradı ve bana onaylandığını söyleyip form gönderdiler 1700339344 Yenisini sipariş ettiklerini ancak yurt dışından geleceğini bununda 6/8 hafta süreceğini söylediler
  14. S

Hocam 4060 var ama işte soeun yaşadım yenisi verilecekmiş doğal olarak... 2 hafta kullanıp bozulan laptop mu olur
  15. S

Merhabalar konuyu tekrar gündeme getirmek mecburiyetindeyim 1700339058 Ürün incelendi ve sorunun onlardan kaynaklı olduğu ortaya çıktı ve sonunda haklı bulundum ancak bana ürünü sipariş ettiklerini ve ürünün yurt dışından geleceğini söylediler bu süreç 6/8 haftayı bulurmuş normal midir... Neden...
  16. S

Laptop değişim süreci

2,3 ay önce bir HP Victus 16 laptop aldım ancak kullanmak nasip olmadı şarj sorunu oluştu ve servise gitti geldiğinde sorun düzelmiş ancak işlemci 98/100 derecelere çıkıyordu ve geldikten 1 gün sonra kapandı bir daha da açılmadı bu sebepten dolayı değişim talebi oluşturulup sonuç olarak haklı...
  17. S

HP Victus 16 S0036NT ve Hp Victus 16-S0011NT Farkı?

Hocam haklısın kesinlikle hak veriyorum berbat bir şekilde ısınma sorunu oldu (Servisten gelince) ve şu an gg oldu 2 haftadır haber bekliyorum bir şey dedikleri bildirdikleri de yok dalga geçiyorlae sanırım emin diilm
  18. S

Abi ben neler neler çektim 2 hafta nasip oldu kullanmak 2 aydır da peşinde koşuyorum kimse de ilgilenmiyor adam gibi keşke almasaydm dedim yazık ya
  19. S

HP önermiyorum bende var hala da değişim için uğraşıyorum çöp ettiler serviste
  20. S

Ekran kartının bellek cipine termal macun bulaşırsa ne olur

Bir ısı iletimi var bir de elektrik asıl olay orada ısıyı bloğa iletmek 1698764066
Top Bottom