Arama sonuçları: *

1. B

CS2 çıkardığım bıçak blue gem olabilir mi

Son zamanlarda çesitli platformlarda cs de bıçak çıkaranların blue gem pattern kovaladiklarini gordum geçenlerde çıkardığım skeleton knife case hardened bıçağım blue gem olabilirmi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim tahmini fiyat verebilirseniz daha iyi olur.
  2. B

15 bin lira bandında fp bilgisayar

15000 lira bütçeyle toplayabileceğim en iyi bilgisayar nedir bilgisayardan anlayan arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa sevinirim gta5 rust tarzı oyunlarda takılmayı planlıyorum hazır sitem önerilerinede açığım Duruma göre bütçe bin lira oynayabilir
  3. B

Ryzen 5 5600 ve rx 6600 ikilisi

Ryzen 5 5600 ve RX 6600 ikilisi nasıl olur sizce iyi gider mi performansı ne durumda olur
  4. B

Dün bursadan çıkan kargom bu gün adanaya ulaşır mı aras kargo

Dün saat 22.00 da hat aracına verilen kargom tahmini olarak ne zaman adanaya ulaşır eğer bu gün ulaşırsa şubeden gibip kendim teslim alabilirmiyim aras kargo takip sitesinde ayrıntı çok az durum olarak yolda gösteriyor.
  5. B

Ryzen 5 5600 için fp soğutucu önerisi

Hazır bi sistem aldım fakat ek sogutu eklemek aklıma gelmedi açıkcası işlemcı sogutucusu sisteme dahil mi ondan bile emin değilim soğutucu konusunda neye dikkat etmem gerek her işlemci soğutucusu her anakarta uyar mı?
  6. B

700 lira bandında fp oyuncu kulaklığı önerisi

700 800 bandında bi kulaklık arıyorum rgb olmasada olur benim için ses ve mikrofon kalitesi önemli
  7. B

İtopya planet blue hazır sistem bu yükseltmeler ile alınabilir mi?

https://www.itopya.com/planet-blueintel-core-i3-12100fintel-arc-a750-pci-express-40-8gb16gb-ddr4512gb-nvme-m2-ssdint_h24033 Normalde sistem bu fakat ben i3 12100f olan işlemciyi i5 12400f ile goodram 16GB 3200MHz olan ramlari ise Gskill ripjaws 16GB 3600MHz ile değiştiricem bu durumda 15000...
Top Bottom