Arama sonuçları: *

1. C

S23 ULTRA VS S24 PLUS

arkadaşlar sizce hangisi daha iyi 7 yıl güncelleme alacak bir telefon mu yoksa kamerası ve diğer özellikleri ile daha iyi bir telefon mu?
  2. C

BLUE SWİTCH KLAVYE ÖNERİSİ

bütçe max 3.5 tkl veya tam boy olursa sevinirim teşekkürler
  3. C

MİNECRAFT OPTİFİNE KURUNCA FPS DÜŞÜYOR

optifine kurunca fps sınırsız alsam shader açsam bile ekran kartı kendini %10 filan kullanıyor 30-75 fps veriyor 1713193351 pardon %40 kullanıyor
  4. C

BU NASIL MOUSE BÖYLE

https://www.itopya.com/asus-rog-spatha-x-aura-sync-rgb-siyah-gaming-mouse_u14940?fbclid=PAAaaaVGorIgrphroM4yJ1eH2LwBj9wAiAvKQcPGlVSR0LiAps9uW6ePBdd6w_aem_ATDIGFUGtMLHaK9Q1OElPqIERcT7SxIdUmqrQ1sjIDLRMl_0PX82e10StIwbJZ9q4Y2do1RjJevV3YG0HgBJRiIV beyler bu bişeye dönüşçek heralde
  5. C

AMERİKAN PARK ARABAYI YAKAR MI

amerikan Park takınca ısınıp yanabiliyormuş sanırım böyle sorunlar olur mu?
  6. C

APEX PRO VS HUNTSMAN V2 VS BLACKWİDOW 3

sizce hangisi beyler klavyede ses de severim
  7. C

AJAZZ AK820PRO ALINIR MI?

beyler sizce alınır mı? bu para daha iyisi var mı? kasası plastik ama switchleri çok kaliteli önerebileceğininiz klavye var mı bu fiyat bandında bir de whatageek türkiyeye gönderim yapıyor mu
  8. C

MİNECRAFT HEXXİT ÇÖKÜYOR

biz arkadaşımla hexxit yükledik (premium ikisi de) içine bir kaç tane daha mod attık mrcrayfish gibi morph modu da attık ve ğ harfine basınca istediğimiz bir moba dönüşebiliyoruz ilk başta bu çalışıyordu fakat daha sonra ğ harfine basınca çökmeye başladı farklı bir siteden indirdim modu fakat...
  9. C

monitör hz oc yaptım ve masaüstü bozuldu

arkadaşlar masaüstünün yarısı oynuyor garip bişey oluyor
  10. C

HEM KABLOLU HEM KABLOSUZ KULLANILALEN MOUSE ÖNERİSİ

arkadaşlar max bütçe 1700 güzel, kaliteli bir mouse istiyorum teşekkürler
  11. C

G-SYNC MONİTÖR ÖNERİSİ

arkadaşlar 165 hz veya üstü başlıkta belirttiğim gibi g-sync ve ıps panel de olsun bu şekilde en ucuz monitör önerisi yapabilir misiniz bütçe maxın maxı 5500
  12. C

FORTNİTEDE FPS NEDEN DÜŞÜK?

arkadaşımla fortnite oynarken onun sistemi 5500 + 3060 8 gb benin sistemim 4060 + 12400f o 120 fps alıyor destansı ayarlarda ben ise 80 90 arası alıyorum neden sizce
  13. C

ANAKARTA OVERCLOCK YAPILIYOR MU?

mesela benim anakartım 3200 mhz destekliyo ven bunu 3600 veya 4000 mhz seviyesine çıkartamabilir miyim çok şey bilmiyorum kusura bakmayın.teşekkürler şimdiden
  14. C

OPERADAN MÜZİK AÇINCA TRUCKERSMP DONUYOR

arkadaşlar truckersmp oynarken operadan müzik açtım ilk başlarda iyiydi fakat müziği değiştirdim bilgisayar feci şekilde donmaya başladı bir de vsync kapatıncs bile gpu %30-70 arası kullanıyor sizce sorun nedir? SİSTEM ÖZELLİKLERİ 4060 GİGABYTE WİNDFORCE İ5 12400F H610M K GİGABYTE başka bir...
  15. C

MÜZİK AÇINCA SİSTEMDE DONMALAR OLUYOR

arkadaşlar truckersmp oynarken operadan müzik açtım ilk başlarda iyiydi fakat müziği değiştirdim bilgisayar feci şekilde donmaya başladı bir de vsync kapatıncs bile gpu %30-70 arası kullanıyor sizce sorun nedir? SİSTEM ÖZELLİKLERİ 4060 GİGABYTE WİNDFORCE İ5 12400F H610M K GİGABYTE başka bir...
  16. C

GİGABYTE WİNDFORCE 4060 SICAKLIK DEĞERLERİ

minecraftta (java) rtxe benzeyen bir kaynak paketi yapmış bir adam youtubede ve seus shaderla kullanınca gerçekten rtxe benziyor bir arkadaşım da bunu kullanıyor ve ekran kartı 3060 12 gb windforce sıcaklıkları 60 65 arası fakat benim 4060 windforcem 72ye bile geliyor bazen sizce normal mi
  17. C

itopyadan hazır sistem aldım

itopyadan ataberk doğan ecoboost v3 sistemini aldım ve dün sipariş ettim, çok heyecanlıyım galiba itopya bugün de çalışıyormuş sizce ne zaman gelir?
  18. C

HAZIR SİSTEM 4060 Tİ İÇİN 5000 TL DEĞER Mİ

sistem alacağım fakat 2 sistem arasında kaldım her şeyi aynı neredeyse sistemin sadece 4060 var birisinde birisinde ise 4060 ti var ve arada 5000 TL var sizce değer mi?
  19. C

SİZCE KASAYA NELERİ EKLEMELİYİM

https://www.gaming.gen.tr/urun/384381/sunrise-ex4060ti-amd-ryzen-5-5600-galax-ex-1-click-oc-geforce-rtx-4060-ti-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ ben r7 5700x b550 ve ssdyi adata yapmayı düşünüyorum fakat bütçeyi aşıyor sizce hangileri daha gerekli şimdi işlemci arasında dağlar...
  20. C

HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

bütçe max 24-25k 4060 ti ile sistem isterim amd ekran kartı ise istemiyorum
Top Bottom