Arama sonuçları: *

1. makarnakafaus

3k bütçeli fileli en rahat sandalyeyi arıyorum.

Bütçe 3000TL Merhabalar, işim gereği pc başında çalışıyorum ayrıca saatlerce oyun oynamayı seviyorum. Bu sebeple rahat bir fileli ofis sandalyesi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. makarnakafaus

Çözüldü✓ Günde 15 saat oturulacak koltuk önerisi

O var zaten hocam, yürüyüş bandıyla kullanıyorum da sürekli de ayakta durulmuyor maalesef 1701890588 Odam 8mt2. Yatak + 2 masa var zaten koltuk koyacak yer kalmıyor 1701890654 Content moderator olarak yabancı bir firma için çalışıyorum
  3. makarnakafaus

Çözüldü✓ Günde 15 saat oturulacak koltuk önerisi

Arkadaşlar hem evden çalışıyorum hem de oyun oynuyorum. Günde 12-15 saatim masa başında geçiyor ve artık sırtımın ağrısından düz duramıyorum. Sadece koltuk değil masa tavsiyelerine de açığım. Bütçe maks 15k.
  4. makarnakafaus

Skyrim için mod arıyorum

Herika'yı biliyorum sadece en iyi ai modu diyebilirim.
  5. makarnakafaus

Çözüldü✓ Sıvı soğutma ile stres testinde 90 derece gördüm 7600X

direkt hepsiburada'nın kendisinden 1 günde teslim edildi
  6. makarnakafaus

Bilgilendirme için teşekkür ederim 1699042456 Ben de bugün aldım o yüzden yorum yapmam pek doğru olmaz
  7. makarnakafaus

2 dakikalık OCCT testi ile Ryzen 5 7600X 6-Core / RTX 3060 / Gigabayte B650M DS3H + Masterliquid ML240L V2 RGB sıvı soğutma ile 90 dereceleri gördüm. Termal macun yeni sayılır. Bu değerler normal mi? Sıvı soğutma için ayrıca bir ayar yapmam gerekli mi?
  8. makarnakafaus

Öneri Rdr 2 460 tl deger mi ?

Çıkış yılına aldanma çünkü 2023 yılında bile bu kalitede çok oyun göremezsin ve minimum 150-200 saat aralığında oynayacaksın. Yeri gelecek gülecek yeri gelecek ağlayacaksın. Her kuruşuna değer bence almalısın.
Top Bottom