Arama sonuçları: *

1. E

SSD yi biçimlendirince virüsler silinir mi ?

Merhaba pc ime virüs girdi.. facem çalındı vs. Pc ye fotmat attım. Ama sadece biçimlendirdim. Yinede virüsler silinir mi ? Yoksa komple c yi komple silip yeniden oluşturmam mı gerekirdi ? Biçimlendirme yeterli mi ? Içim hiç rahat değil.
  2. E

Virüs sonrası facebook'um çalındı

Torrentten oyun indirirken açılan reklam sayfasındaki download a basmışım. Bir baktım facem calındı ertesi gün.Format attım ssd mi biçimlendirdim. Outlook hesabımı girdim pc de onada girmeye çalışmışlar.. fotmat sonrası bile nasıl girdiler ? Pc yi yeni aldım ve şuan kullanamıyorum nasıl...
  3. E

Rtx 3070'i 1080p tv de kullanmak darbogaz yapar mı ?

Rtx 3070 ve ryzen 7 5700x var. 1080p televizyonda kullanıyorum. Bazı oyunlarda fps düşük veriyor bunun sebebi 1080p diye okudum ekran kartı kullanım yüzdesi 45 50 lerde. Tam güç kullanamadığı için fps de düşük oluyormuş. 2k tv alsam düzelir mi ?
  4. E

Rtx 3070 ile 1080p 60hz sorun olur mu ?

Öncelikle merhaba, benim sorum şu;3070 kartta 1080 p oyun oynamak ozellikle 60hz de fps sorunu yaratir mi ? Mesela mfs 20 de ultrada 30 fps aliyorum ama youtubede adamlar ayni sistemle 55-60 fps alıyor. Ve ekranda yırtılmalar mevcut her oyunda)özellikle mouseyi oynatınca saga sola). Bu fps...
  5. E

Gigabayte Rtx 3070 eagle nasil bir karttir ?

Peki bu ısı degerleri sorun olur mu ?
  6. E

Gigabayte eagle rtx 3070 ısınma sorunu ?

Baya genis bir kasa Gt501 tuf gaming Bu ısıda sorun olur mu hocam ? 79-84 arası ?
  7. E

Gigabayte eagle rtx 3070 ısınma sorunu ?

Arkadaşlar ekran kartı oyunda 79-84 dereceyi görüyor. vysnc açınca ekran kartı gpu 50 derece oluyor fps sorunu yok 60 alıyorum vysnc açık.kapali ise 60 ve üstü fps alıyorum. 79-85 arası bu ısı degeri normal mi. Bazı eski oyunlarda ise vysnc kapalı 55 derece çalışıyor. Gigabayte eagle Rtx 3070...
  8. E

Gigabayte Rtx 3070 eagle nasil bir karttir ?

Sogutucu yönünden kötü diyorlar ama bir sormak istedim.
  9. E

Ekran kartım 86 85 derecede çalışıyor ?

Öyle yapinca dusuyor baya zaten
  10. E

Hayir mining kartı degil. 10 ay kullanılmış kart. Macun yenileyip duruma bakacağım. Peki son olarak macunu biz yenileyebiliyor muyuz ? Yoksa bilen bir bilgisayarcıya mı götüreyim ?
  11. E

Yenilemek derken kastınız macun degil mi ?
  12. E

Peki ne yapmam lazım ? Böyle kullanılamaz mı ?
  13. E

Merhaba ekran kartı dışında sistem topladım ekran kartı ikinci el aldım(gigabayte eagle rtx 3070)ama rpm ve gpu sıcaklıgı yüksek.. sistem boştayken 38 45 arası sıcaklık. Animasyon oyunu vardı onu yükledim 8gb. Onda bu degerleri gördü. Aldıgım kişi 10 ay kullandım dedi bana. Acaba termal macunu...
Top Bottom