Arama sonuçları: *

• Users: lewzy
  • Order by date
  1. lewzy

MESAJLARA NE ZAMAN DÖNÜŞ YAPILIR TAHMİNİ?

Arkadaşlar abdullah abi satın almak istediğimiz ürünler için ne zaman dönüş yapıyor Asus ROG Strix Scope NX TKL Moonlight White klavye almayı istiyorum geri dönüş alabilen varmı acaba?
  2. lewzy

7500F İÇİN KULE TİPİ SOĞUTUCU

hocam ne kadarlık bir düşüş oldu acaba öncesi ve sonrası
  3. lewzy

7500F İÇİN KULE TİPİ SOĞUTUCU

Arkadaşlar 7500F için en iyi kule tipi soğutucu ne önerirsiniz bütçe maks 1300TL
  4. lewzy

TOPLADIĞIM BİLGİSAYAR SİZCE NASIL? PARÇALAR uyumlu mu??

hocam güncel fiyatlarla toplamışsınız ben 2-3 aydır topluyorum hepsini nerden baksanız 37ye falan geliyor şuanda bana
  5. lewzy

TOPLADIĞIM BİLGİSAYAR SİZCE NASIL? PARÇALAR uyumlu mu??

Arkadaşlar selam kendimce tek tek parçalarla şöyle bir sistem topladım sizce beni ne kadar götürür? parçalar sorun yaratır mı? değiştirmemi veya şunun yerine şu daha iyi olur dediğiniz ne var Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC İşlemci: AMD Ryzen 5 7500F Anakart: MSI...
  6. lewzy

Yardım Biostar B650M Silver

Arkadaşlar iyi akşamlar. Başlıktaki anakart için neler söyleyebilirsiniz kullanılır mı? nette biraz bakınca bazı sorunlarının olduğunu okudum kullanan varmı 4060 16gb-7500F için alacağım. https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-biostar-b650m-silver-amd-am5-ddr5-micro-atx-fiyati,450386815.html
  7. lewzy

HANGİ ANAKARTI ALMALIYIM-MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC

biraz baktım herkes öyle söylüyor anakart ekranı geç açılıyormuş galiba
  8. lewzy

HANGİ ANAKARTI ALMALIYIM-MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC

Arkadaşlar merhaba dün MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black 16G OC satın aldım. 7500F ile kullanmayı planlıyorum sizce hangi anakartı almalıyım kafamda 2 model var MSI Pro B650M-P AM5 veya Biostar B650M-Silver AM5 ikisi arasında 600TL gibi bir fark var hemen hemen aynı özelliklere sahipler...
  9. lewzy

MAMİBESS V2 PNY RTX 4060Ti 16GB

https://www.gencergaming.com/mamibess-v2 alınır mı? sizce?
  10. lewzy

MSI GeForce RTX 4060 Ti 16GB Alınır mı?

modartınkine bugün baktım keşke 16gb vram versiyonu olsa direk alırdımm :(
  11. lewzy

evet hocam biliyorum oyun oynamaktan daha çok siber güvenlik ve yazılım için kullanacağım bütçem monitör dahil 35k
  12. lewzy

Arkadaşlar merhaba yeni yıla girmeden sistem topluyorum ekran kartı olarak 4060 16gb almayı düşünüyorum 4070'e çıkınca bütçemi aşıyor keşke alabilsem ama 4070 alınca monitörüde 2k almam gerekecek bu ekran kartını alıp MSI PRO A620M ve amd ryzen 7500F almayı düşünüyorum mantıklımı size ? 1080p...
  13. lewzy

Öneri Güvenlik Kamerasını izlemek için ucuz monitör önerisi.

maalesef internet üzeri satış yapmıyorlar kamera sistemi kurup fiyatı üstüne ekleyip veriyorlar özelden yazarsanız yardımcı olabilirim
  14. lewzy

Öneri Güvenlik Kamerasını izlemek için ucuz monitör önerisi.

500-600tl ye sadece kamera izliyceksen 17 inç kare monitörler çok rahat bulursun staj yaptığım dükkan 600-700tlye kare monitör satıyor güvenlik sistemlerini izlemek için
  15. lewzy

DARBOĞAZ 4060Tİ 16GB

Arkadaşlar iyi akşamlar 4060ti 16gb'lı bir sistem almayı düşünüyorum performans olarak hangi işlemci ve ne çözünürlükte bir bileşen seçmeliyim darboğaz olmaması için
  16. lewzy

Ddr5-Si̇ber Güvenli̇k Ve Gami̇ng İçi̇n Pc Önerisi

Arkadaşlar bütçem 30-35 arası ne gibi sistemler önerirsiniz ileriye dönük bir sistem olsun istiyorum siber güvenlik okumak istiyorum aynı zamanda beni üzmeyecek bir şey olsun istiyorum sistemi yılbaşından sonra almayı planlıyorum. Şimdiden teşşekürler
Top Bottom