Arama sonuçları: *

1. A

Bir iki hafta önce bir monitör aldım

Bir iki hafta önce bir monitör aldım .Bugün monitörün ekranına kardeşim koli bandı attı yavaş-orta arası bir hızda monitörde görünür bir zarar yok ama ilerde bir sorun oluşurmu ? . . . . . .
  2. A

Logitech G300s Takılma Sorunu

Arkadaşlar g300s faremi yaklaşık 2 aydır kullanıyorum . Fare ile ilgili şöyle bir sorunum var Fare bi anda takılıyor ve aynı zamanda kulaklık klavye vb. şeyler de bağlantıyı kesiyor ama monitörüm de bir donma olmuyor. Başka bir fare ile de denedim ama bu sorunu göremedim . Donanımsal bir...
  3. A

PC açılıp kapandı ve birkaç uygulamam silindi

Rocket League oyununu başlatmak için tıkladım oyun bi açılmadı alt tab a düştü sonra pc kendi kendine reset attı pc açıldığında bilgisayarımdaki rocket league oyunu ve PUBG silnmiş işin garibi diğer oyunlarıma bir şey olmamış nedenini bir türlü anlayamadım Psu dan falan da olmaması lazım çünkü...
  4. A

PC reset attı oyunlarım silindi

Arkadaşlar pc kendi kendine reset attı bi açtım oyunlar falan harddsikte yüklü gözüküyor ama çalıştıyorum oyunu yüklü değil ne yapacağım powerı da değiştirdim bir iki ay önce corsair vs550 takmıştım bilen yardımcı olabilirmi ?
  5. A

YENİ PSU ALDIM FORMAT GEREKİRMİ?

Arkadaşlar elimde dandik bı rampage psu vardı Corsair vs550 aldım format atmaya gerek varmı takıp kullanayım mi yoksa Şimdiden teşekkürler.
  6. A

Corsair vs550 nasıldır ?

Corsair vs550 almayi düşünüyorum nasıl sesli mi çalışıyor sessiz olması benim için önemli ve 1650 süper r5 1600 sisteme takacağım yeterli olurmu kullanan arkadaşlar dan öneri bekliyorum şimdiden teşekkürler
  7. A

Cooler Master Elite V3 600w PSU

Arkadaşlar almayı düşünüyorum kullanan varmı memnun mu çok ses yapıyor mu ses çok önemli benim için birde 80+ değil diye biliyorum elektrik faturasina ne kadar yan sidi gözlemleyen varmı ? Şimdiden teşekkürler
  8. A

PSU da sınırdayım

Arkadaşlar PSU ya güç bindirmek istemiyorum sistemi besliyor ve değişme şansım yok hoparlör alıp pc ye bağlamak istiyorum ama çok güç çekermi hoparlör ?
  9. A

PSU Ses yapıyor ?

Arkadaşlar psu fanı aşırı derecede ses yapıyor değiştiricem ama benim psu fanı direk psu boardına bağlı oyüzden ofanın kablosunu kesip yeni fanı da molex ile bağlayacağım mantıklı bir hareketmi yoksa fanı yağlamayı mı deneyeyim . Değiştirirsem kestiğim kabloyu elektrik bandı ile kapatıcam bu...
  10. A

İşlemci çok ısınıyor gibi

Arkadaşlar kasanın hava akışı okadar iyi değil sanırım 85 derece fazlamı bilmiyorum ama PUBG oynarken yaklaşık 85 dereceleri gördü Max olarak kasanin camı kapalı iken .Egzoz fan 9 cm destekliyor şuan 9 takılı zaten
  11. A

GTX 1650 süper ve r5 1600 14 nm

Arkadaşlar Gtx 1650 süper ile r5 1600 14 nm kullanıyorum PUBG de 1080p de low ayarlar da ekran kartı kullanımı %60-80 arası ama işlemci asla %100 olmuyor darboğaz varmı yok mu anlamadım ama işlemci kesinlikle %100 olmuyor buda uçakta iken çektiğim bir fotoğraf en fazla %82 ye çıktı bu arada
  12. A

GTX 1650 süper r5 1600 14 nm

Arkadaşlar GTX 1650 süper r5 1600 14 nm ile PUBG de 1080p low da kullanım %60 -%80 arası dolanıyor ama işlemci asla %100 olmuyor 12 çekirdekten maximum %80 gördüm oda çok arada genel olarak %60 işlemci kullanımı anlayamadım neden böyle bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden...
  13. A

Ekran kartının kabloları kasa camına değiyor

Arkadaşlar sıkıntı ettim az önce ekran kartım geldi sisteme taktım ama kabloları biraz büyük pinlerie taktım kasa camına değiyor yinede ve ekran kartını 1 cm yukarı kaldıriyor sorun yaparmi slota veya karta
  14. A

Monitör gücü psu dan mı yoksa prizden mı alır

Arkadaş lar ben monitörü 75 Hz ye overclocklıyacağım ama monitör gücü powerdan mi alıyor prizden mı onu merak ettim şimdiden teşekkürler
  15. A

Anakart lar ne kadar güç çeker

Evet arkadaş kar gece gece aklıma bu soru takıldı anakartlar ne kadar güç çeker ? Ortalama olarak
  16. A

Bu sistemi bu power beslermi ?

Ryzen 5 1600 14 nm GTX 1650 super B450m S2h 8 GB 3000mhz ddr4 3 adet RGB fan 24 inch monitör Bildiğiniz gibi 1650 süper 350 w PSU istiyor bu PSU ile bu sistem beslenir mi elimde bu PSU var yeni masraf yapmak istemiyorum yetermi acaba.
  17. A

Bu sistemi Bu power beslermi ?

Ryzen 5 1600 14 nm GTX 1650 super B450m S2h 8 GB 3000mhz ddr4 3 adet RGB fan 24 inch monitör Bildiğiniz gibi 1650 süper 350 w psu istiyor bu psu ile bu sistem beslenir mi elimde bu psu var yeni masraf yapmak istemiyorum yetermi acaba ?
  18. A

GiGABYTE GTX 1650 Super 4 GB

Arkadaşlar gigabyte GTX 1650 super çift fanli modeli fiyatı 1789 TL vatan bilgisayarda ve şuan hiçbir yerde stok yok 1789 TL ye alınabilir mi yoksa düşme sini falan beklemeliyim ?
  19. A

Bu sisteme resimdeki Psu yetermi?

Sistemim Gigabyte B450M S2H R5 1600 14 nm 8 GB 3000 MHz Ram RX 5500 XT 4 Adet Kırmızı Renkli Fan
  20. A

RMP 500W 80+ Nasıldır

Evet arkadaşlar bu gördüğünüz elimdeki Psu ile r5 1600 14 nm , b450m s2h , GTX 1650 süper,16 GB 3000 MHz i beslermi ?
Top Bottom