Arama sonuçları: *

• Users: Kadirq71
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Çözüldü✓ DRİVER KURARKEN HATA

Arkadaşlar kablosuz ağ kartı sürücüsü kurarken hata veriyor yardımcı olabilir misiniz
  2. K

EXCALİBUR WİNDOWS KURMA

Arkadaşlar biraz önce excalibur g870 modelini aldım kendim usb bellek ile format atacağım için bios ekranında boot kısmında secure boot kısmını videoda izlediğim bazı kanalları enable yaptı bazıları disabled yaptı kimi youtube kanalı bir şey ellemedi kafam karıştı aynı modeli kullanıp format...
  3. K

30K altına alınabilecek en iyi laptop hangisidir

Arkadaşlar 30k altına alınabilecek en iyi laptop hangisi https://www.amazon.com.tr/Acer-AN515-58-50FK-Bilgisayar%C4%B1-i5-12500H-NH-QLZEY-004/dp/B0C85VDMDX aklımda bu var ama başka önerilerede açığım
  4. K

PC alsam ama 5 ay sonra kullanmaya başlasam

Arkadaşlar toplama pc alsam kutuyu açmadan 5 ay boyunca kullanmasam kutusunda dursa sizce bir şey olur mu ya da kurup denedikten sonra kutuya koysam ekran kartını çıkarıp sizce bir şey olur mu kpss çalışacağım için evde duracak yurtta kaldığımdan yurda götüremem
  5. K

Vergisiz Telefon İçin yardım

Arkadaşlar babama vergisiz telefon alalım dedik samsungun kendi sitesinde m34 9500 alınmaya değer mi yoksa a34ün indirime girmesini mi bekleyim Vergisiz telefon için başvuru yaparken hat benim üzerimde olacağı için babamın şuanki hattını benim üstüme alsak yeterli olur mu yoksa yeni bir hat...
  6. K

EPİC kupon uygulanmıyor

Sepetin bu kupon için uygun değil. Uygun ürünlerde ₺199,99 veya üzeri harcama yaptığında %33 indirim alırsın. Uygunluk ayrıntılarını görüntüle. CYBERPUNK SEÇTİĞİMDE BÖYLE DİYOR NORMALDE DÜN OLUYORDU ALMAYA ÇALIŞTIM YÜKLENDİ YÜKLENDİ ALMADI SONRA GERİ TUŞU YAPTIM BÖYLE DEMEYİ BAŞLADI BİR ÇÖZÜMÜ...
  7. K

Alınır mı 17.5k fiyatı

https://www.itopya.com/vok-whiteamd-ryzen-5-5600asus-geforce-rtx-4060-dual-white-oc-8gb16gb-ddr4480gb-nvme-m2-ssdgefo_h23030 Alınır mı beyler
  8. K

20K altı sistem önerisi

Arkadaşlar hazır pc alacağım ama bütçem 20k nın altında ona göre sistem önerirsiniz sevinirim
Top Bottom