Arama sonuçları: *

• Users: KG68
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KG68

Hediye önerisi lazım

Kız arkadaşımın yanına uzun zamandır gitmiyordum 6 ay gibi bir süre haftaya yanına gideceğim giderken de hediye almak istedim sizce ne alabilirim
  2. KG68

Kyk için taşınabilir internet önerisi

Arkadaşlar yurtta kalıyorum malum gsb wifi iğrenç bir şey internet almayı düşünüyorum fiyatı makul olan güzel bir internet sağlayıcısı önerir misiniz?
  3. KG68

Kredi kartı borcunun tamamını ödeme

Elimde yapı kredi play kredi kartı var 2k limitim var biraz taksitli alışveriş yaptım. şu anda elime toplu para geçti hepsini tek seferde ödeyebilirmiyim acaba mıbil bankacılıktan baktım öyle bir seçenek yok bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba
  4. KG68

KYK'da internet sınırsız mı

kyk da internet sınırsız mı yoksa belli bir kota var mı
  5. KG68

Ders kayıt işlemini yapmayı unuttum

1. sınıf öğrencisiyim ders kayıt işlemlerini yapmayı unuttum. Danışmanı arıyorum telefona bakmıyor. mesaj yazıyorum bakmıyor. acaba ne yapmam gerekiyor
  6. KG68

Meslek Farkından dolayı ayrılık

Merhabalar değerli forum üyeleri, Şu anda lise son sınıfım ve yks ye gireceğim. Aklıma az önce bir soru takıldı ve sizlere sormak istedim. Sevdiğim kız ders konusunda benden daha başarılı ve seçeceği meslekte bundan dolayı daha yüksek. Ben biraz daha alt bir meslek seçmek zorundayım. Ben ego...
  7. KG68

18 e yeni girmiş birine kredi

18 e yeni girdim daha herhangi bir kart çıkartmadım. Sorum şu yönde kart aldığım zaman bana ihtiyaç kredisi veyahut nakit avans tarzında para çekme hakkım var mı? çekeceğim tutar max 1000 lira bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  8. KG68

açık öğretime geçince burs kesilir mi

Merhabalar, Ben 12. sınıf öğrencisiyim ve PYBS bursu alıyorum. İkinci dönem açık öğretim lisesine geçeceğim fakat açık öğretime geçildiği takdirde PYBS bursum kesiliyor. az önce yönetmelikte şöyle bir madde okudum MADDE 28 – (1) (Değişik: 10/9/2012-2012/3697 K.) Son sınıf öğrencilerinden, okulu...
  9. KG68

Burs kesilme nedenleri?

Merhabalar, Ben 12. sınıf öğrencisiyim ve PYBS bursu alıyorum. İkinci dönem açık öğretim lisesine geçeceğim fakat açık öğretime geçildiği takdirde PYBS bursum kesiliyor. az önce yönetmelikte şöyle bir madde okudum MADDE 28 – (1) (Değişik: 10/9/2012-2012/3697 K.) Son sınıf öğrencilerinden...
  10. KG68

Acaba beni cepte mi görüyor?

Selam Benim sevdiğim bir kız var. Aramız çok iyi. Tek konuştuğum değer verdiğim kişi o diyebilirim. Benim maddi durumum ona nazaran biraz daha iyi ona yardımcı oluyorum. Sıkıntısı oluyor berber çözüyoruz. Benim sıkıntım olduğu zaman o yardımcı oluyor. Ailesi felan beni tanıyor. Ama son 1-2 aydır...
  11. KG68

Açık öğretim burs sorunu

Merhaba 12.sınıf öğrencisiyim ikinci dönem açığa geçeceğim ama duyduğuma göre burs kesiliyormuş. Ama bazı kişiler ekstra 1 ay veya 2 ay aldıklarını söylediler. Sizce böyle bir durum varmı ocakta geçmeyi düşünüyorum Şubat ayını da alabilirmiyim. Maddi sıkıntı var da o yüzden sordum.
  12. KG68

Telefon pili hızlı bitiyor

Merhaba değerli forum sakinleri hayırlı akşamlar öncelikle Annemin telefonu Huawei y6 2018 şarjı bir haftadır çok çabuk bitiyordu. %100 iken yarım saatte felan bitiyordu tamire verdik pilini değiştirdiler ama yine aynı sizce sorun nedir tamirci de bulamadı sorunu aklıma takıldı
  13. KG68

Lisede ilk dönem devamsızlıktan kalmak var mı?

Merhabalar 12. Sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum. İkinci dönem açığa geçme kararı aldım. Şu anda okulda bazı günler boş dersler oluyor bende gitmiyorum okula acaba ilk dönem devamsızlık yapsam açığa geçerken bir sıkıntı olur mu? Veya devamsızlıktan ilk dönem kalma gibi bir şey var mı?
  14. KG68

Instagram maillere ne zaman cevap verir

Bir hafta önce telefonum çöktü Instagram hesabımı daha önce çalmaya çalışmışlardı bende Google Authenticator ile korumaya almıştım telefon çökünce kodlar gitti yedek kodun SS i de gitti. Instagrama selfie videosu attım, mail attım cevap yok bugün 13 gün oldu ne zaman cevap verirler acaba...
  15. KG68

PYBS bursu açık liseye geçince kesilir mi?

Merhaba bu sene 12. sınıf öğrencisiyim ilk dönem okula gittim ama pek faydasını görmedim. İkinci dönem açık liseye geçmeyi düşünüyorum. Açığa geçtiğim zaman PYBS bursum kesilir mi acaba? Veyahut misal bu sene 8 şubat son tarih ben ayın 7'sinde geçsem şubat ayının bursunu da alabilir miyim...
  16. KG68

İnstagram iki adımlı doğrulama

arkadaşlar hayırlı akşamlar 1 hafta önce telefonum çöktü tekrar yaptırdığımda google authenticator kodları gitti 8 haneli yedek kodun ekran resmi de gitti instagramıma hiçbir şekilde erişemiyorum ilk hesabım bütün arşivim o hesapta mail yolladım bir kaç kere , destek kısmında selfie videosu...
  17. KG68

Instagram 2 Adımlı doğrulama iptal etme

Telefonum çöktü. Çöktüğü için Google Authenticator kodlarımda maalesef gitti yedek kodu da kaydetmemişim destek talebinde bulundum selfie videomu istediler attım 3-4 iş günü içinde geri dönüş sağlarız dediler 5 gün oldu daha cevap yok. Ekstra olarak az önce help.instagram.com mail adresine mail...
  18. KG68

Instagram 2 Adımlı doğrulama iptal etme

Telefonum çöktü. Çöktüğü için Google Authenticator kodlarımda maalesef gitti yedek kodu da kaydetmemişim destek talebinde bulundum selfie videomu istediler attım 3-4 iş günü içinde geri dönüş sağlarız dediler 5 gün oldu daha cevap yok. Ekstra olarak az önce help.instagram.com mail adresine mail...
  19. KG68

18 yaşına yeni girdim kredi çekebilirmiyim

18 yaşına yeni girdim aylık 700 e yakın burs parası alıyorum ama para toplu lazım oldu acaba bana kredi verirler mi sonuçta ödeme imkanım var
  20. KG68

Yalnız kalmaktan korkmak

Öncelikle hepinize merhaba saygıdeğer forum sakinleri. Direk konuya dalıyorum. Ben ortaokul son sınıf ve lise dönemi boyunca çok fazla arkadaşı olmayan bir insandım. Genelde arkadaşım olsa bile mutlaka menfaati için arkadaşlık yapıyordu benimle. Bir kız ile arkadaş olduk. İşte pandemi döneminde...
Top Bottom