Arama sonuçları: *

1. Kochirosocial

1000 - 2000 TL yayın için Webcam önerisi acil!

Arkadaşlar 1000 TL - 2000 TL arasında fiyat performans olabilecek şekilde en iyi görüntüye sahip alabileceğim Webcam önerilerinizi lütfen aşağıda belirtirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim. NOT : 2500 - 3000 TL ye çıkabilirim. yayın için kullanacağım.
  2. Kochirosocial

🔥İndirim Kingston FURY Beast RGB 8 GB 3200 Mhz CL 16 Ram 589 TL

Anladım kral tamamdır onlarda zaten bize hayrına gelmez devir belli :D
  3. Kochirosocial

Teşekkürler kral şu kullanmadığın bileşenlerden köşede duran bişeyler varsa talibim bu arada :) bende sistemimi yavaş yavaş büyütmeye çalışıyorum fakir işi biraz :D
  4. Kochirosocial

Bu RAM ler performanslı mıdır hocam alınır mı yani direk?
  5. Kochirosocial

⭐ Efsane Fiyat Performans Sistem için Önerileriniz!

Teşekkürler canını yediğim :D
  6. Kochirosocial

Performans açısından nasıldır?
  7. Kochirosocial

⭐ Efsane Fiyat Performans Sistem için Önerileriniz!

Selamlar değerli DonanımArşivi Kullanıcıları. Düşük bileşenleri olan sistemimi yavaş yavaş UPGRADE etmeye devam ediyorum. Önerileriniz düşünceleriniz benim için çok değerlidir. Her türlü eleştiriye saygılı bir şekilde açığım düşüncelerinizi görmek isterim. Şimdi ise sırada İşlemci - Anakart -...
  8. Kochirosocial

Çözüldü✓ 2023 Fiyat Performans PSU Önerileriniz.

1200 TL ye 750 Watt High Power Super 80+ Gold aldım kral :D
  9. Kochirosocial

Kral link lazım 2.el yada 0 civarı yokmu bişeyler ya :(
  10. Kochirosocial

Buna Buna ne diyorsun kral? https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-zoko-zk600-600w-80-12-cm-fanli-guc-kaynagi-fiyati,1866081469.html
  11. Kochirosocial

Tamamdır kral canımsın kart iyi mi peki sence ? 1080P oyunları oynatır mı bana yayındayken
  12. Kochirosocial

RX480 RX580 civarı kartların hepsinde mining geçmişi oluyor ya bulmak imkansız nerdeyse mining performans kaybına yol açar mı çok yada nasıl anlayabiliriz yarın gelicek rx480 yapmam gereken testler vs öneriniz varmı?
  13. Kochirosocial

Teşekkürler kral sessizlik bakımından nasıl iyi midir? 1698792513 Birde rx480 8gb karta ne diyorsunuz 580 ile kıyaslayınca ?
  14. Kochirosocial

Selamlar değerli DonanımArşivi Kullanıcıları. Düşük bir bütçeyle fiyat performans bileşenleri içeren bir UPGRADE yapıyorum. Ekran kartı olarak 2. el RX 480 8GB yi 1350 TL ye aldım sizce iyi mi kötü mü? yorumlarda tartışalım. Sizden istediğim 2. El Veya 0 konu altına 700 - 1200 TL Ye kadar...
  15. Kochirosocial

Çözüldü✓ PC Yükseltmek istiyorum hangi parçadan başlamalıyım?

Kral özelden yazdım ordan devam edelim istersen birde 2.199 TL bu PSU nun fiyatı :D
  16. Kochirosocial

Tamamdır mükemmel bir adamsın yazıyorum
  17. Kochirosocial

Tamamdır reisim o zaman İlk PSU alıyoruz ondan sonra RX580 Fakat şunu sorucam RX80 in çok fazla farklı varyasyonu var bi Nitro+ Versiyonu var bi Pulse versiyonu var hangisi tercih edilmeli? 1698776107 Ya biraz inat ettim farkındayım ama senden ben yinede istiyorum 1100 1200 civarı yakışıklı...
  18. Kochirosocial

Vallaha çok güzel olur allah mı gönderdi seni ne iyi bi adamsın sen ya herşeye koşuyorsun maşallah :D 1698775560 Sana bir kaç sorum olucak reisim şimdi ben twitchte yayıncılık yapıyorum hani hem yayın hem 1080P oyun performansı için rx580 üzer mi üzmez mi beni birde ya şöyle 1000 TL ye 1200 TL...
  19. Kochirosocial

R7 240 Lanet bi ekran kartı ya mahvediyor beni reis
  20. Kochirosocial

Çok teşekkürler kral iyiki varsın ♥ PSU önerisi bekliyorum 1200 - 1300 TL ye :D
Top Bottom