Arama sonuçları: *

1. R

Rdr2 cloud save sürekli kapanıyor

Home tuşundan girip Cloud saves kısmını etkinleştiriyorum oyundan çıkıp girdikten sonra tekrar bakıyorum kapanıyoe tekrar açıyorum her oyundan çıkıp girdiğimde bunu sürekli açacak mıyım?
  2. R

İki farklı zamanda şu şekil mavi ekran hataları aldım

Kurtarma Pcniz / aygıtınız onarılması gerekiyor. Bu dosyanın dijital imzası doğrulanamadı. Hata kodu: 0xc0000428 Kurtarma araçları kullanmanız gerekir. Herhangi bir yükleme ortamı ( örneğin, bir disk veya usb aygıtı ) yoksa bilgisayar yöneticisi veya Pc/aygıt üreticisine başvurun...
  3. R

Process monitor yarım saat oynadıktan sonra oyundan atma sorunu

Yarım saat oynadıktan sonra oyunlardan atıyor https://disk.yandex.com.tr/d/XoH3_z1WyYgz1Q dosya burada
  4. R

Windows 10 format atmak için yardımcı olabilecek var mı ?

Oyundan atma, mavi ekran, sistem hataları yüzünden format konusunda yardımcı olabilecek olursa çok iyi olur
  5. R

Minidump analizi yapabilecek bakabilirse sevinirim

Hâlâ oyundan atmaya devam ediyor -_-
  6. R

Rami 2. slota taktım biosu bios üzerinden default ayarlara alıp kaydedip çıktım.
  7. R

Biosu nasıl sifirlayacagim ?
  8. R

Flash belleği hallettim. Az önce occt testinde rami calistirdim yarım saat sonra mavi ekran verip kapandı, oyunda da yarim saatte oyundan atiyotdu ama mavi ekran vermiyordu.. Sistemde tek bellek var. Ram en sağ slotta 4. slot. Ramim RAM* : GSKILL 16GB (1x16GB) Ripjaws S5 Siyah DDR5 5600MHz CL36...
  9. R

1706205682 Bunu yaptiktan sonra, 128 gb olan flash belleğim bu şekilde ikiye ayrıldı ve mb olarak gözükmeye başladı bunu nasıl düzelteceğim ?
  10. R

10 gün falan oldu oyun yuklerken iptal ettim bir anda hesap degistim sonra tekrar yuklemeye basladim fakat diskte yer olmasigi icin yuklemedi bilgisayari yeniden baslattim indirmeye basladim o an gereksiz veri diye bir şeyler siliyordum ondan sonra mavi ekran vermeye başladı mavi ekran vermesini...
  11. R

https://disk.yandex.com.tr/d/rUOJRE0JRMs2FQ
  12. R

Minidumptan anlayan varsa minidumplara bakabilir mi ?

İki hafta önce oyun indiriyordum farklı hesapta indirdiğimi fark edip iptal edip diğerine geçecektim. İndirdiğim oyun +100 Gb . Depolama kırmızıya kadar geldi, iptal ettim yüklemeyi kırmızı alan gitmedi çünkü indirmeyi iptal ettim o arada gereksiz dosya vesaire silmeye çalışıyorum yer açılsın...
  13. R

Mavi Ekran Oyundan atma sorunu, mavi ekran ve donup kalma sorunu

Ram tek 16 gb, ekran başka ekran kart girişi yok. Parçalarla ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum yazılımsal bir şey olmuş olabilir sorunun diskten kaynaklandigini düşünüyorum bad sector falan olabilir mi acaba diye araştırıyorum
  14. R

Mavi Ekran Oyundan atma sorunu, mavi ekran ve donup kalma sorunu

İki hafta önce oyun indiriyordum farklı hesapta indirdiğimi fark edip iptal edip diğerine geçecektim. İndirdiğim oyun +100 Gb . Depolama kırmızıya kadar geldi, iptal ettim yüklemeyi kırmızı alan gitmedi çünkü indirmeyi iptal ettim o arada gereksiz dosya vesaire silmeye çalışıyorum yer açılsın...
  15. R

Bios ışığı açılırken yanıyor oynarkende bilgisayar donuyor

Bios pili nerede bilmiyorum asrock b760 ligthning anakart. Anakart uzerinde mi oluyor ?
  16. R

Nasıl sıfırlandığını bilmiyorum ?
  17. R

Sabah açtığımda bios ışığı yanıyordu bilgisayar dondu kaldı klavye çalışmıyordu ışıkları falan açılmıyordu üzerindeki wifi aparatı çalışmıyordu kasa çalışıyordu ama ekran vesaire hiç bir şey çalışmıyordu sonra yeniden başlattım tekrar bios ışığı yandı yeniden başladı ışık söndü normal şekilde...
  18. R

Bilgisayar donup kalıyor

Geçen hafta bilgisayarda bir şeyleri sildikten sonra cihazınız bir sorunla karşılaştı diye mavi ekran geliyordu kapanıp yeniden açılıyordu bir kaç video izledim hata çözümü için denedim şimdi o hata çıkmıyor ama bilgisayar donuyor kalıyor aniden hiç bir şey klavye falan dahil çalışmıyor reset...
  19. R

Modemi kasaya bağlamak.

Modem ile kasa arasında iki oda fark var. Kasanın olduğu odaya yönlendirici aldım ama fazla işe yaramıyor. Modemin olduğu odada internet hızı 8-9 mbps bilgisayarda en fazla 3-3.5 oluyor. Kablo alıp modemden kasaya kadar uzun bir cat kablosuyla modemin yanındaki kadar hız alır mıyım diye düşünüyorum.
  20. R

Kasa ışıklandırmasını nasıl kapatabilirim ?

Baktım sadece sivi sogutmanin isiklarinin kontrolleri vardi baskasa bir sey gormedim
Top Bottom