Arama sonuçları: *

1. Ripple

7500f 500tl farkla 7600'e değer mi

bence değer. Bir sebeple ekran kartınız bozulursa sistemi en azından video falan izlemek için açabilirsiniz kartsız. 7500F de bu imkan yok.
  2. Ripple

HANGİ SIVI SOĞUTMAYI ALMALIYIM

DeepCool Ls720 SE kullanıyorum, benzer modeller LT ile. Ben memnunum kendi orijinal fanları ile kullanıyorum aşırı yük altına girince biraz ses yapıyor ama normal kullanımda hissetmiyorum pek.
  3. Ripple

PCH-4080 - R7 7800X3D almalı mıyım?

işlemci-ekran kartı-anakart ve kasa güzel bence ben olsam bu seviyede işlemciye o soğutucuyu takmazdım ben olsam bu seviyede kasaya 5200 mhz cl40 ram takmazdım bunlara rağmen güzel sistem ama yine de
  4. Ripple

Laptobum ucuza mı gitti?

Arkadaşlar herkese selam. Geçenlerde burada laptop ne kadar eder diye sormuştum. Konu linki burada Yorumlardan yola çıkarak 13 bine satışa koymuştum. Aynı gün onlarca mesaj gelince 15e çıkardım az önce de biriyle 14e anlaştık. Ama bu kadar hızlı satılınca bir şüpheye düştüm çok mu ucuza...
  5. Ripple

Mavi Ekran Minidump dosyası yorumlama

yanıtlar için çok teşekkürler bu akşam hepsini deneyeceğim bakalım umarım çözüm olur
  6. Ripple

hiçbir hata oluşmadı ssd üzerinde de başarıyla tamamlandı. Aslında performans olarak da hiçbir sorun yaşamıyorum sistem ışık hızıyla açılıyor ve çalışıyor. Oyunlarda falan da çiçek gibi. 3-4 günde bir pat diye bu hata düşüyor sadece çözemedim gitti. Aklıma bitek biosu güncellemediğim geliyor...
  7. Ripple

Hem windowsun kendi ram testini hem de memtest yaptım. 2 rami tek tek çıkararak da test ettim. Herhangi bir hata oluşmadı. Sistemde bir tane 1TB m2 ssd var sadece başka bir disk yok. HDD için badsector testi yaptım ama hızına dikkat etmedim açıkçası hata dönmeyince. Ekran kartı sürücüsü neden...
  8. Ripple

https://drive.google.com/file/d/1bhEjrwo9vS3VtY9eqN88C86IxdiQS8Fp/view Umarım doğru yapmışımdır
  9. Ripple

Arkadadaşlar bilgisayarlarımdan birinde arada bir mavi ekran hatası oluşuyor. Ram ve SSD için gerekli testleri yaptım herhangi bir donanım arızasıyla karşılaşmadım. Mavi ekran hatasında MEMORY MANAGEMENT yazıyor sadece. Minidump dosyasını da aşağıya yapıştırıyorum. Anlayan yorumlayabilir mi...
  10. Ripple

🔥İndirim 24 Adet Topkek 84₺ Amazon🔥🔥

yararlandım teşekkürler. Çoluğa çocuğa dağıtırız :)
  11. Ripple

Ryzen 5 7600 CineBench Sonuçları

Süper o.c olmuş sıcaklıkta sorun yaşadınız mı bu değerlere ulaşınca?
  12. Ripple

Ryzen 5 7600 CineBench Sonuçları

Tekrar selam herkese, Arayan kişilere de rehber olması açısından farklı bir konuda sormak istedim. 7600 işlemcim herhangi bir oynama olmadan kullanıyorum. Soğutucu olarak LS 720 SE modelini kullanıyorum. Sonuçlar aşağıdaki şekilde; MultiCore sırasında 70 derece max değer aldım SingleCore...
  13. Ripple

İşlemci Testi Nasıl Yapılır

Puan 13834 geldi sıcaklık da max 71 gördü normal mi bu değerler sizce?
  14. Ripple

Valorant düşük FPS sorunu '!

benzer bir sorun yaşamıştım laptop kullanırken, baktım termal macun yenileme zamanı gelmiş yenileyince düzelmişti sorun
  15. Ripple

İşlemci Testi Nasıl Yapılır

Arkadaşlar herkese selam. Bu gün yeni sistemimi topladım sonunda. Ram ve SSD için testleri yaptım arızalı olmadıklarından emin oldum. İşlemciyi ve işlemci soğutucusunu test etmek için hangi programı kullanabilirim? İşlemcimde sorun olmadığını ve max kaç derecelere çıktığını görmek istiyorum...
  16. Ripple

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

cpu bloğu nedir tam olarak? Ekstra alınıyor sanırım değil mi? Ses sorunu da yoksa bu model tam f/p gibi duruyor
  17. Ripple

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

harika görünüyor güle güle kullanın 1700820470 ses durumu nasıl gürültülü mü fanları falan?
  18. Ripple

Amazon Prime Gecesi Başlıyor

bir umut bekliyorum umarım düşer :)
  19. Ripple

🔥İndirim Vatan Bilgisayar Asus Ürünlerde de İndirim Başladı

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-4070-gaming-x-slim-white-12g-gddr6x-192bit-dlss-3-ekran-karti.html Bu kart hakkında fikri olan var mı vatanda indirimde gördüm. Performansı hakkında bilgisi olan var mı acaba? Slim ya soğutma sorunu falan olur mu ki
  20. Ripple

Slim Ekran Kartlarının performansı

MSI tarafında bu kartlar stokta görünüyor genelde vatanda falan. Beyaz 4070 ararken görüyorum ama adında slim geçmesi acaba çok inceltilip soğutma performansı düşmüş müdür soruları oluşturuyor. Bu kartlardan kullanan deneyen var mı? Performanslar nasıl...
Top Bottom