Arama sonuçları: *

1. Jeadness

Yardım Oyundayken mouse sağ tık bazen çift tıklıyor

Mousem: Hadron HD5671
  2. Jeadness

Mouse hiç düşmedi, su dökülmedi, aldığımdan beri çok dikkatli kullanıyorum
  3. Jeadness

Fazla lol oynadığımdan da olabilir ama yeni aldım mouseyi. Bu sorun genellikle oyun oynadığımda oluyor. Mesela lol oynuyorum, sağ tıka basıyorum, bazen 2 kez sağ tık basmış oluyor. Sağ tık basılı tuttuğumda bazen tekrar basıyor. Bu sorunun çözümü nedir bilen varmı? Mouse yeni , 1 ay oldu sadece.
  4. Jeadness

Yardım mikrofona sesim gitmiyor, ama böyle başka bir ses geliyor

nasıl anlatsam bilmiyorum. mikrofona kendi sesim gitmiyor, kulaklıklı mikrofon kullanıyorum. mikrofona sesim gitmiyor fakat başka bir ses geliyor
  5. Jeadness

Caps lock, numlock gibi tuşlara basılınca ekrana uyarı çıkıyor.

Mesela caps lock basılınca yukarıdaki gibi bir uyarı çıkıyor laptop kullanıyorum o uyarıyı nasıl kapatabilirim yardım edebilir misiniz?
  6. Jeadness

Yardım Arkadaşlar mouse hareket ettirince fare tekerleği yukarı çıkıyor

satın alacağım yerde zaten çok pahalı (200 tl+) mouseler var ucuz olanlar oyuncu mousesi deil. lanet olsun
  7. Jeadness

Yardım Arkadaşlar mouse hareket ettirince fare tekerleği yukarı çıkıyor

Arkadaşlar lütfen yardım bi. platoon pl 1506 mouseyi kullanıyorum mouseyi sola sağa aşağı yukarı veya sol click yapınca mouse tekerleği yukarı çıkıyor. yani mousede bu olmuyor ama yukarı çıkıyor scroll yapıyor bilgisayarda. CS:GO açıkken oluyor bu. 1603295660 En çok CS:GO da iken oluyor. arkada...
  8. Jeadness

Bu laptopta ethernet girişi varmıdır?

içim rahatladı. teşekkürler
  9. Jeadness

Bu laptopta ethernet girişi varmıdır?

Excalibur G670 kullanıyorum daha ethernet almadık kablolu ağ kullanmayı düşünüyorum Laptobun sitesinde şu yazıyor: 3*Tip A USB 3.1 - 1*Type C 1*HDMI 1*Mini Display 1*SD Card 1*RJ45 LAN 1*Kulaklık Girişi 1*Kensignton Lock güzel cevaplarınızı bekliyorum ethernet bağlamayı düşünüyorum ethernet...
  10. Jeadness

Steam profil arka planını tam gösterebilir miyim?

kırmzıı kutu içindeki alanı (şu mor şeyleri) nasıl kaldırabilirim?
  11. Jeadness

Steam profil arka planını tam gösterebilir miyim?

Demek istediğim şey şu steam'in normal gri midir nedir o temayı kaldırıp puan mağazasından aldıgım bu resmi tam olarak gösterebilirmiyim? veya buna benzer bi ayar varmıdır?
  12. Jeadness

Biraz saçma olabilir ama ingilizcede "smurf olduğunu anladım" gibi bişeyin ingilizcesi nedir?

"i realized youare smurf" dedim zaten smurf olduğunu biliyorum cevaplarınız için teşekkürler ve biri küfret demiş neden küfrediyim iyi bi arkadaşım o :)
  13. Jeadness

Biraz saçma olabilir ama ingilizcede "smurf olduğunu anladım" gibi bişeyin ingilizcesi nedir?

ingilizcesizlik böyle bişey, translateyede güvenmiyorum zaten arkadaşım csgoda smurf ona "i realized you are smurf" veya "i realized you are smurfing" gibi bişey mi yazacam ne yazacağım bulamadım 😐
  14. Jeadness

Yardım İnternet çok yavaş, çok fazla ping, paket kaybı

türk telekommu kullanıyosun sende sıkıntı yokmu ya pls help
  15. Jeadness

Yardım İnternet çok yavaş, çok fazla ping, paket kaybı

CSgo da bildin ışınlanıyom lolde 1100 ping almayı başardım dün interneti bir tık taşıdık, bilgisayarla fazla mesafe yok ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM SIKINTI BENDEN Mİ YOKSA TÜRK TELEKOMDAMI YAKINDA DÜZELİR Mİ LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR YA
  16. Jeadness

Rocket League ping nasıl düşürebilirim?

Rocket league 100 200 300 ping oynuyorum, rocket league ping nasıl düşürebilirim? Ek bilgi: Diğer oyunlarda fazla pingim yok. Şunları yapamam: Kablolu ağ kullanamam, kablosuz kullanıyorum Ailemi internet kullanmamasını söyleyemem
  17. Jeadness

OBS OpenGL ile 30 fps sabit alıyorum.

DirectX ile tam ekran çekemiyorum, siyah ekran verdiğinden OpenGL kullanıyorum, OpenGL'de 30 fps sabit çekebiliyorum. Bunu nasıl 60 FPS ayarlayabilirim?
  18. Jeadness

Discord bot yapıyorumda, ad önerebilir misiniz??

Jadetress yapmayı düşündüm. cevabınız için teşekkürler
  19. Jeadness

kapattı evet ama artık 100+ serveri geçince yine alabiliyoruz. önceden alanlar early verified badge alıyorlar. hala alabiliyoruz. 1601283294 cevaplarınız için teşekkür ederim
  20. Jeadness

Discord'a bot yapıyorum, developer badge almaya çalışıyorum, ondan dolayı bir ingilizce bot yapmayı düşünüyorum. Ad önerebilir misiniz? bota verecek? Bot ingilizce olacak. Kaç gündür isim bulamadım bota, siz bulursunuz diye düşündüm.
Top Bottom